GÖKÇEBEY’DE POLİS GECESİ DÜZENLENDİ

Gökçebey İlçe Emniyet Amirliği  Türk Polis Teşkilatının 169’ncu kuruluş yıldönümü dolayısıyla gece düzenledi. Davete İlçe Emniyet Amirliği personeli, eşleri ve çocukları katıldı.

Gökçebey ilçesine bağlı Bakacakkadı Beldesinde bulunan Damak Tadı isimli restaurantta  İlçe Emniyet Amirliği tarafından Türk Polis Teşkilatının 169’ncu kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen yemeğe katılan davetlileri İlçe Emniyet Amir V. Komiser  Yardımcısı Selami Turgut  ve eşi karşıladılar.

 Geceye katılanlara teşekkür eden Gökçebey İlçe Emniyet Amir V. Komiser Yardımcısı Selami Turgut, "Türk Polis Teşkilatının 169’ncu kuruluş yıldönümünden başarıları ve kahramanlıklarıyla milletimizin sevgisini en üst seviyede kazanmanın haklı gurunu yaşadığımız geceye hoş geldiniz. Bilgili, disiplindi, adil ve tarafız, insan sevgisiyle dolu emniyet teşkilatı mensubu olmanın gururunu yaşayarak ve geleceğe umutla baktığımız anımıza teşrif ederek bizleri onurlandığınız için teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 Konuşmanın ardından Türk Polis Teşkilatının 169. kuruluş yıldönümü dolayısıyla hazırlanan yemek neşeli bir şekilde geçen sohbetin ardından sona erdi.  
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-04-11
Bu haber 1753 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1024
  Bugün : 626
  Toplam: 5606643
   Online :

  80 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama