CHP GÖKÇEBEY İLÇE BAŞKANI VURAL CEBECİOĞLU GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ

CHP Gökçebey ilçe Başkanı Vural Cebecioğlu beraberinde ilçe yönetiminden sekiz kişi ile birlikte istifa etti.
İlçe yönetiminden 8 kişi ve ilçe başkanı Vural Cebecioğlu istifa ettiklerini belirten bir yazılı açıklamada bulundu. CHP İlçe Başkanı Vural Cebecioğlu yaptığı açıklamada ’’ 14 Nisan 2012 ilçe başkanlığı seçimlerinde ilçe başkanı Halit Karademir’in listesinden Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yönetimine seçildim. İlçe başkanımızın 2013 yılı içerisinde 30 Mart 2014 mahalli idareler yerel seçimlerinde belediye başkanlığı aday adayı yada il genel meclisi aday adayı olmak üzere istifa etmesi üzerine, ilçe yönetimi seçime giden bir dönemde istifa edilmemesi, partiyi mutlaka seçime taşıması ve parti içerisinde karışıklığa sebep verilmemesi amacıyla derhal yönetim içerisinden ilçe başkanı seçilmesine karar verdi. 4 Temmuz 2013 günü yapılan yönetim toplantısında ilçe yönetiminin oy birliği ile ilçe başkanı seçildim. Bu onurlu görevi layıkıyla yapmak için çalıştım. 30 Mart 2014 mahalli idareler yerel seçimlerinde ilçemizde parti olarak başarı sağlayamadık.
Önümüzdeki dönemde çok önemli iki seçim bulunmaktadır. İlçe başkanlığı seçimi Haziran 2014’dedir. Yeni seçilecek olan yönetimin seçimlere hazırlanma süresi az olacağından yeni yönetime süre kazandırmak ve partide kan değişikliği yaparak toparlanmasını sağlamak amacıyla ilçe başkanlığı görevinden istifa ediyorum.
Benim yöneticilik anlayışımda bireysel çıkarlar öncelikli değildir. Ülkemin ve partimin çıkarları önemlidir. Cumhuriyet Halk Partisinin her kademesinde çalışmak benim için onurdur. Bundan sonra yine Cumhuriyet Halk Partisi üyesi olarak partime katkı sağlamak üzere ne görev verilirse yapacağım. Cumhuriyet Halk Partili olarak partimizin önümüzdeki dönemde daha iyi yerlerde olacağına eminim. İlçe yöneticiliği ve ilçe başkanlığım süresince bazen sevindik, bazen hüzünlendik ama yılmadık. Partimize katkı sağlamaya çalıştık. Bu dönem içerisinde katkı vermeye çalışan çok güzel insanlar tanıdık. Bunun yanında katkı vermeyenleri de tanıdık. Her ne olursa olsun kimseye kızmadık, küsmedik. Bu vesile ile bütün Cumhuriyet Halk Partili yoldaşlarıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum’’ dedi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-04-02
Bu haber 1795 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 564
  Toplam: 5552035
   Online :

  71 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama