Çanakçılar Seramikte Görev Değişimi

Gökçebey’de seramik üretimi yapan Türkiye’nin sayılı firmaları arasında bulunan Çanakçılar Seramik AŞ’de görev değişimi.
Dileğimiz o dur ki; Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız sağlık, mutluluk, barış içinde yaşasınlar ve müessesemizi daha da geliştirerek mükemmele doğru taşısınlar felsefisi kapsamında üretim faaliyetlerinin yürüten Çanakçılar Seramik AŞ kendi bünyesinde yetişmiş olan Hasan Tuzcuoğlu’nu genel müdür olarak atadı. 1998 yılından buyana Çanakcılar Seramik A.Ş bünyesinde çeşitli görevlerde bulunmuş ve son olarak genel müdür olarak göreve başladı. Yeni görevine başlayan Tuzcuoğlu ‘’Yürüdüğümüz bu onurlu yolda emeği geçenlere, bize destek veren iş ortaklarımıza ve yuvalarının bir köşesinde CREAVİT’ e yer verenlere,görüş,öneri ve düşünceleriyle zihinsel; ömrünün bu işe adayıp bedensel katkısı olan ve olacak tüm takım arkadaşlarıma en derin sevgi ve saygılarımla teşekkürlerimi sunarım.’’ dedi.

1963 Zonguldak doğumlu olan Tuzcuoğlu, Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F Kamu Yönetimi bölümünden 1987 yılında  mezun oldu. İş hayatına 1989 yılında başlayıp 1998 yılında Çanakçılar Seramik AŞ’de işe giriş yaptı. Tuzcuoğlu evli ve iki çocuk sahibi.
 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-03-09
Bu haber 2700 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 792
  Toplam: 5610093
   Online :

  93 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama