Abdurrahim Zeren Yeni Mahalle Muhtar Adayı Oldu

Gökçebey ilçesi Yeni mahalle de ikamet eden emekli madenci Abdurrahim Zeren Yeni mahalle muhtar adayı olduğunu açıkladı. Adaylığını açıklayan Abdurrahim Zeren Yeni mahallede sorunları çözmek için aday olduğunu belirtti.

Hizmet yolunda muhtar adayı olduğunu açıklayan Zeren şunları kaydetti: “Yeni Mahallesi Muhtar adayı olarak mahallemizin sorunlarının çözümü ve gelişiminin daha da hızlanması için muhtarlık yolunda mahalle sakinlerimizden destek bekliyorum. Sorunlarımızı yerinde tespit edip çözüm yollarını arayacağız. Muhtarlık her ne kadar mahalli idarelerin en küçük birimi olsa bile aslında en büyük görev muhtarlara düşüyor. Bu görevin bilincinde olarak sorunların çözümü için en iyi şekilde çalışacağını söyleyen, Yeni Mahalle muhtar adayı Abdurrahim Zeren Tüm mahalle halkımızın yeni yılını kutlar, Saygı ve şükranlarımı sunarım” dedi

 Abdurrahim Zeren Kimdir?
1952 yılında Gökçebey veyisoğlu köyünde doğdu. İlk ve ortaokulu Gökçebey’de okudu. 23 sene madende çalışıp 1993 yılında emekli oldu. Zeren Evli ve 4 çocuk babası.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-12-26
Bu haber 1561 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 570
  Bugün : 639
  Toplam: 5608046
   Online :

  71 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama