SAADET PARTİSİ GÖKÇEBEY ADAYLARINI AÇIKLADI

25 aralık Çarşamba günü saat 12:00’da belediye sosyal tesislerinde  düzenlenen aday tanıtım toplantısına Saadet Partisi Zonguldak il başkanı Sadık Kar ,Gökçebey İlçe başkanı Fatih Alaca , ilçe ve belde parti teşkilatları, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı

Toplantının açılış konuşmasını İlçe Başkanı Fatih Alaca yaptı. Alaca düzenlenen toplantıyla Gökçebey belediye başkan adayı ve Gökçebey il genel meclis üyesi adaylarını tanıttıklarını, yerel seçimlere büyük önem verdiklerini belirterek Milli Görüş belediyeciliğini Gökçebey’de uygulayacaklarını söyledi.

Ardından kürsüye gelen Saadet Partisi Zonguldak il başkanı Sadık Kar   çok önemli bir seçime gidildiğini, herkesin elinden geleni yapması gerektiğini söyledi. “Bu gidişe dur demek lazım” diyen Kar toplantının hayırlar getirmesini diledi. Daha sonra Belediye Başkan adayı Osman Bayraklı ile İl genel meclis üyesi adayı Sabri Demiryürek’in  adını açıkladı.

Konuşmaların ardından adaylar tek tek isimleri okunarak davetlilere tanıtıldı.
Ardından büyük bir sevgi gösterisi eşliğinde kürsüye gelen Gökçebey Belediye Başkan Adayı Osman Bayraklı “kalksın bütün engeller Milli Görüş kadroları geliyor” sözleriyle konuşmasına başladı.

Halkla sürekli toplantılar yapacağını ve sorunları birlikte çözeceğini ifade eden Bayraklı her zaman hizmeti gözeteceklerinin altını çizdi. Alt yapı çalışmalarını diğer kurumlarla koordineli bir şekilde yürüteceklerini, böylece aynı işi defalarca yapmak zorunda kalmayacaklarını belirten Bayraklı  kaynakları israf etmeyeceklerini belirtti. Başkanlık  görevine geldiği gün belediyeye ‘’ Rüşvet Alan da Veren de Melundur’’ yazısını asacağını söyledi. 

Başlangıcından itibaren büyük bir coşku ile geçen toplantı Grup Sadakat’ın Gökçebey belediye başkan adayı Osman Bayraklı için hazırlanmış olduğu  seçim müziği eşliğinde misafirlere sunulan ikramlarla  son buldu.

HABER FOTOGALERİ 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-12-26
Bu haber 2033 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 759
  Bugün : 600
  Toplam: 5550351
   Online :

  69 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama