ŞAİR ŞÜKRÜ ERBAŞ GÖKÇEBEY’DE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜNE KATILDI

Gökçebey Gençlik Merkezi’nin Kasım ayı Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlediği söyleşi ve şiir dinletisinin konuğu Şair Şükrü Erbaş oldu.

Gökçebey Gençlik Merkezinde düzenlenen sohbet ve şiir dinletisine Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürü adem Gülşen, Gökçebey Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür V. Fazıl Aytaş, siyasi parti temsilcileri, Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakcı Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Okuyucusuyla buluştuğu söyleşide Şükrü Erbaş, "Bu Kültür ve Sanat Etkinlikleri Gökçebeyliler için çok önemli. Bunun altını çizmek istiyorum. Toplum büyük oranda yabancılaşıyor. Bu yabancılaşma da toplumsal hafıza kaybına neden oluyor. İşte bunun önüne geçecek olan nokta, başta edebiyat olmak üzere sanattır. Umarım bu kültür ve sanat etkinlikleri önümüzdeki yıllarda da tekrar edilir" dedi.

Şair Şükrü Erbaş, sanatın ve teknolojinin insan üzerindeki etkilerini anlatan söyleşisinin ardından okuyucularının sorularını cevapladı ve kitaplarını imzaladı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür V. Fazıl Aytaş yaptığı açıklamada; “Şair Şükrü Erbaş’ı Gökçebey ilçemizde ağırlamaktan büyük onur duyduk. Gençlerimize yönelik bu tip organizasyonlarımız Gençlik Merkezi olarak devam edecek. Gençlerimizin yapmış olduğumuz bu tip organizasyonlara daha yoğun olarak katılımlarını bekleriz” dedi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-11-27
Bu haber 1297 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 818
  Bugün : 1246
  Toplam: 5611365
   Online :

  63 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama