KARAOĞLAN PROJELERİNİ AÇIKLADI

Ak Parti Gökçebey Belediye başkan aday adayı Çetin Demir projeleri hakkında bilgi verdi. Demir, Gökçebey’de öncelikle kardeşliği birlik ve beraberliği sağlayacağım dedi. Gökçebey’i hak ettiği yere getirmek için bir çok projesi olduğunu belirten Demir ‘Gökçebey için yola çıktık’ dedi.

Çetin Demir özgeçmişini, neden aday olduğunu ve projelerini anlattı;
22.09.1963 yılında Çaycuma’da doğdum. İlk ve Ortaokulu Gökçebey de, liseyi de Çaycuma da bitirdim. Askerden önce Devrek ve Gökçebey de iki yıl vekil öğretmenlik yaptım. 1983 yılında vatani görevimi yapmak üzere öğretmenlik görevinden ayrıldım. Askerliğimi çavuş olarak 1985 yılında tamamladım. 1985 ve 1990 yılları arasında Gökçebey Devrek ve Bartın da bulunun sekiz ayrı okulda tekrar vekil öğretmenlik görevinde bulundum. 1990 yılında PTT’ye memur olarak işe başladım. 2011 yılında bu kurumdan emekli oldum. Evli ve beş çocuk babasıyım.

Neden aday oldum? Gökçebey ve Gökçebeylileri çok sevdiğim için bu yarışta bende varım dedim. Üzerimde olan yılların birikimini Gökçebeylilerle paylaşmak istedim. Düzgün, saygılı, seviyeli siyaset anlayışıyla hizmet etmek için ekibimle beraber yola çıktım. Ak Parti halka hizmet ve hakka hizmet konusunda Türkiye de lider parti olduğu için bende Ak Partiyi tercih ettim. Ak parti bu görevi bize verirse hakkıyla adaylık sürecini geçireceğime inanıyorum. Belediye başkanı olduğumda halkın içinden ayrılmayacağım. Her zaman halkın fikrine öneri ve görüşlerine başvuracağım.

Gökçebey’in kalkınması için bir çok proje hazırlıyorum. Bunlardan bazılarını sizinle paylaşıyorum. Gökçebey de şuan için bizim tespit ettiğimiz başlıca sorunlar var. En önemlisi işsizlik. Bunu önlemek için Gökçebey’e yatırımcıları davet edeceğiz. İstihdam sağlayacak kuruluşlara yer belediye tarafından gösterilecek. Ayrıca huzur evi, çocuk ıslah evi, kadın sığınma evi gibi projelerimiz hazır. Bunların dışında Gökçebey’i ana yola bağlayacak çevre yolu ve tam anlamıyla Gökçebey’e hizmet edecek terminal projemiz hazır. Gökçebey’e yakışır bir şehir meydanı yapacağız. Köylü pazarı için kapalı Pazaryeri yapılacak. Gökçebey şehir içi ulaşımını sağlamak amacıyla halk otobüsü seferleri yapılacak, belediye hudutlarını genişletecek projelerimiz mevcut. Bu projeler bize görev verildiği takdirde yapacaklarımızdan sadece birkaç tanesi. Bir çok projemiz hazır, Gökçebey’e gece gündüz hiç durmadan hizmet etmek için halkımıza söz veriyoruz. Ve bu hizmet yarışında halkımızın desteğini bekliyoruz.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-11-14
Bu haber 2230 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Bugün : 598
  Toplam: 5613161
   Online :

  80 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama