Aydoğan’a AK Parti Rozeti Takıldı

Çaycuma’ya bağlı Nebioğlu Belde Belediye Başkanı Ertan Aydoğan’a, TBMM eski başkanı ve Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan AK Parti rozeti taktı.

Nebioğlu beldesinde düzenlenen törene TBMM eski başkanı ve Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, Milletvekilleri Ercan Candan, Özcan Ulupınar, Ak Parti İl Başkanı Hamdi Uçar, Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, İlçe Başkanı Vedat Emeksiz, belde belediye başkanları, il genel meclisi üyeleri, belde teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Nebioğlu Ak Parti Belde Başkanı Özkan Ertuğrul, Belediye Başkanı Ertan Aydoğan’la daha önceden de beraber çalıştıklarını ifade ederek, Ertan Aydoğan’ın AK Partiye katılmasıyla daha da güçlendiklerini söyledi.

Ak Parti İlçe Başkanı Vedat Emeksiz ise yaptığı konuşmada, Aydoğan’ın partilerine katılmasından mutluluk duyduklarını ifade ederek şunları söyledi; “Uzun yıllardır Nebioğlu Beldemize Muhtarlık ve Belediye Başkanlığı olarak hizmet etmiş olan Ertan Aydoğan ağabeyimizin Ak Partiye bir giriş ve geçiş talebi söz konusu olmuştu. Bildiğiniz gibi bu uzun süreçlerden sonra yapılan çalışmalarla netice olarak Sayın Ertan Aydoğan Ak Partimize geçişi ilgili kurulumuzca uygun görüldü ve bugün bu toplantımızın sonunda da Nebioğlu Belediye Başkanımız Ertan Aydoğan’a ve birlik ve beraberliğinde Meclis Üyeleriyle rozetlerini takacağız.”

Ak Parti İl Başkanı Hamdi Uçar ise şunları söyledi; “Her Nebioğlu’na geldiğimiz zaman yapmış olduğumuz etkinliklerde bu coşkuyu ve bu heyecanı her zaman görüyorum. Şimdi Sayın Başkanımız ve Milletvekillerimizle içeriye girdiğimiz zaman sanki 2002 Yerel Seçimlerdeki havayı ve atmosferi yaşadım. O günleri bize yaşattınız. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu da şu anlama geliyor 10 yıllık dönem içerisinde biz Vedat Bey’le birlikte bu teşkilatların içerisindeyiz ve hizmet etmeye çalışıyoruz. Çok şükür 10 yıllık dönem içerisinde güzel şeyler yaptık ki partimize her geçen gün teveccüh ve ilgi artıyor. Bununla birlikte partimize katılımlar artıyor.”

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ve Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan ise konuşmalarında Ak Belediyecilik anlayışının hizmet üretmek olduğunu vurguladılar.
TBMM eski başkanı ve Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan ise Ertan Aydoğan’ın çalışkan bir belediye başkanı olduğunu ifade ederek; “Böylesine küçük ve büyük pek çok yatırımların dışında hedef ve hayalleri önümüze koyarak işlerimizi yürütmeye çalışıyoruz. İnşallah Nebioğlu Sevgili Ertan Aydoğan’dan bundan sonraki dönemde daha çok hizmet imkânı almayı bulacaktır.”dedi.

CHP’den istifa ederek bağımsız kalan belde belediye başkanı Ertan Aydoğan’a AK Partiye katılması nedeniyle Nebioğlu beldesinde düzenlenen törende 5 meclis üyesiyle birlikte AK Parti rozeti takıldı.

Haber: CUMA

TIKLA İZLE;

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-10-13
Bu haber 1373 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 759
  Bugün : 711
  Toplam: 5550462
   Online :

  34 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama