Pizza House’un Açılışı Yapıldı

Ak Parti İl Başkanı Uçar, Çaycuma’da Pizza House’un açılışına katıldı
Ak Parti İl Başkanı Hamdi Uçar, Merkez ilçe başkanı Metin Karaduman, Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, AK Parti İlçe Başkanı Vedat Emeksiz, belde belediye başkanları, Çaycuma’da Pizza House’un açılışına katıldı.
Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, açılışta yaptığı konuşmada şöyle dedi; “Gerçekten bugün burada hayırlı bir haftada kurban bayramının hemen arifesinde Çaycuma ilçemizde Pizza House’muzun franchising usulü Çaycuma şubesinin açılışını onurlandırdığınızdan dolayı şahsım halkım olarak hoş geldiniz diyorum, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Çaycuma gün geçtikçe büyümekte gelişmekte, daha da büyüyecek, daha da gelişecek. Gerek devletimizin yatırımlarıyla, gerekse belediyemizin alt ve üst yapı yatırımlarımızla, siyasilerimizle devletimizin bürokrasisiyle uyum içerimizde Zonguldak’ımızın bugün yıldızı olan gözbebeği olan ilçemiz Çaycuma’nın özellikle Seka ve Nihat Kantarcı Caddesinde böyle bir hizmet sektörün açılması bizleri oldukça memnun etmiştir. Ziyadesiyle olumlu kılmıştır. Bu kentimiz özellikle yaz aylarında ve kış aylarında ilçemizin tercih ettiği caddelerden bir tanesidir. Tabi bu ve bunun gibi ilçemizde caddeleri, sokakları, geliştirip hizmet sektörüne açmamız gerekiyor. Özellikle Seka’daki Sosyal Tesislerimizdeki Kurum ve Kuruluşlarımızın hizmet sektöründe yer alması sebebiyle bu cadde daha da önem kazanmaktadır. Biz bu işlerimizin öncelikle sahiplerine bol kazançlar diliyoruz, hayırlı işletmeler diliyoruz. İlçemize hayırlı uğurlu olması temennisiyle tekrar sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum. ”
İl Müftüsü Nuh Korkmaz’ın duasının ardından Ak Parti İl Başkanı Hamdi Uçar ve protokol
6 kilometrelik yolun sıcak asfalt yapılmasından ötürü emeği geçenlere teşekkür eden pizza restoranının açılış kurdelesini kestiler.
Haber: CUMA

TIKLA İZLE;

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-10-11
Bu haber 1517 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 698
  Toplam: 5609999
   Online :

  85 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama