Üniversiteler, var oldukları yerde farklı bir kültür oluşturur..

Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakcı Meslek Yüksekokulu Güçlendirme ve Geliştirme Derneği Başkanı Sevgi Kurtoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer'i makamında ziyaret etti.
Başkan Kurtoğlu, ziyarette, Gökçebey MYO’nun son yıllarda yakaladığı gelişim ivmesini sürdürebilmesinde destek olmak amacıyla bir araya geldiklerini ifade ederek, “Dernek kurmamızdaki amaç, Bülent Ecevit Üniversitesi’nin Gökçebey’deki varlığına destek vermek ve üniversitemizi bir adım daha ileriye taşımaktır. Meslek Yüksekokulumuz için, üniversitemiz için, Gökçebeyliler olarak dernek çatısı altında bir araya geldik. Sayın Rektörümüze Gökçebey halkı adına teşekkürlerimizi sunmak için bu ziyareti gerçekleştirdik. Özellikle son yıllardaki gelişime baktığımızda büyük mutluluk duyuyoruz. Dernek olarak hem öğrencilerimize kucak açmak, hem de üniversitemize destek vermek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulu Güçlendirme ve Geliştirme Derneği’nin bu nazik ziyaretinden büyük mutluluk duydum. Üniversiteler, var oldukları yerde farklı bir kültür oluşturur. Bu kültür, akademik ve bilimsel çalışmaların yanında; sanatı, sporu, sosyal sorumluluğu da beraberinde taşır. Üniversitemizin kampüslerinin olduğu her noktaya bu kültürü yayıyoruz. Bu çabada en büyük destekçimiz sivil toplum örgütleridir. Sizler, Gökçebey’de bu konuda bir örnek sergilediniz. Birlikte çok güzel işler yapacağımıza gönülden inanıyor, sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Rektör Özer, ziyaret anısına konuklara üniversitenin çeşitli armağanlarını takdim etti.

Kaynak: Pusula gazetesi

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-09-21
Bu haber 1457 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Bugün : 763
  Toplam: 5613326
   Online :

  82 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama