MİNİK ÖĞRENCİLER ŞEKERLE KARŞILANDI

Birinci sınıflar için ders zili çaldı. Bu yılda minik öğrenciler farklı görüntüler oluşturdu. Atatürk İlkokulunda minik öğrenciler, sürece daha çabuk alışabilmeleri için şekerle karşılandı. 

Gökçebey Atatürk İlkokulu öğrencileri sabah saatlerinde yapılan törenle okula başladı.  Törende saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. Tören sonrasında sınıflarına alınan öğrencilerin bazıları çok mutlu olurken, bazıları velilerinin yanlarından ayrılmasını istemedi. Bazıları gözyaşlarına hakim olamadı. 

Sabahın erken saatlerinde okul bahçelerini dolduran minikler, bir an olsun ebeveynlerinin elini bırakmadı. Adeta çocuk yuvasına dönen okullarda öğretmen ve okul yöneticileri, miniklerin okulu sevmeleri için her türlü yöntemi denedi. Bazı yöneticiler, öğrencileri okula alkışlayarak aldı. 4/A sınıfı öğretmeni Deniz GÜNEŞ eşliğinde 4/a sınıfı öğrencileri okula yeni başlayan birinci sınıf öğrencilerine şeker dağıttı. Buna rağmen birçok minik, ebeveyninin yanından ayrılmadı, gözyaşı döktü ve sınıflara girmek istemedi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-09-16
Bu haber 1454 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 757
  Bugün : 11
  Toplam: 5552239
   Online :

  15 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama