Creavit Sorti ile Yeniden Doğan Banyolar

Banyo bu tarafta” mottosuyla banyoları güzelleştiren Creavit’in görenleri kıskandıracak banyo takımı Sorti, küçük dokunuşlarla büyük mucizeler yaratarak evinizin havasını değiştiriyor.  

Eviniz sıkıcı mı gelmeye başladı? Bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyor ama ne olduğunu bulamıyor musunuz? Banyo modasının öncüsü Creavit, evinizde değişiklik yapmaya banyonuzdan başlıyor. Sorti Banyo Takımı farklılık arayanların imdadına yetişerek küçük dokunuşlarla banyonuzu yeniden dekore ediyor.

Creavit Sorti Banyo Takımı yarım ayak lavabo, tezgahüstü lavabo, asma klozet ve duvara dayalı klozetten oluşuyor. Kalite ayrıntıda gizlidir misali özgün tasarımlarıyla fark yaratan bu seri, küçük farklılıklarla, hayran bırakan banyolar yaratmanın en güzel örneği oluyor. Mükemmel kullanım için, uyumlu Creavit armatürler ile kullanılması öneriliyor. İhtiyaçlara en uygun çözümler sunan Creavit ürünleriyle banyonuzda yaşanan bu güzellik devriminin adı Sorti oluyor.

Özellikle Vitrifiye Seramik Sağlık Gereçleri sektöründe ulaştığı büyüklükle Türkiye pazarının ilk üç firmasından biri olan Creavit, yılda 1,5 milyon adet seramik sağlık gereci üretiyor. Üretiminin %40’ını ihraç eden marka, Portekiz’den Çin’e kadar 60 farklı ülkeye de kaliteli hizmet ulaştırıyor ve servis sağlıyor.  Creavit bünyesinde Amerika’ya da susuz pisuvar konusunda teknik üretim hizmeti veriyor. Gökçebey’de ürettiği kaliteli ve seçkin vitrifiye ürünlerini dünya pazarlarında satarak büyümesini istikrarlı olarak sürdüren marka, Türkiyeli bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde Çin’de yeni bir showroom açan Creavit, ülkemizde vitrifiye alanında bu başarıyı gösteren iki firmadan biri sayılıyor. 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-09-03
Bu haber 1557 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Bugün : 800
  Toplam: 5613363
   Online :

  80 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama