Devrek İlçe Emniyet Ek Bina Törenle Hizmete Açıldı

Devrek İlçe Emniyet Ek Bina Törenle Hizmete Açıldı

Devrek Belediyesi tarafından tahsis edilen 140 metrekare alan üzerine inşa edilen ve Devrekli hayırsever iş adamlarının maddi destekleriyle yaptırılan Devrek İlçe Emniyet Müdürlüğü ek hizmet binası düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılış törenine Zonguldak Valisi Erdal Ata, Devrek Kaymakamı Çetin Kılınç, Zonguldak İl Emniyet Müdür Vekili Selçuk Çelik, Tabur Komutanı Atilla Güçlüoğlu, Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, İlçe Jandarma Karakol Komutanı Halil İşler, İl Emniyet Müdürü Yardımcıları Aslan İlkyaz, Şenol Çeker, Bölge Trafik Şube Müdürü Şeref Parlak, Devrek İlçe Emniyet Amiri Murat Çolak, çevre belde belediye başkanları, AK Parti Devrek İlçe Başkanı Özcan Özmekik, AKP, CHP ve SP’li Devrek Belediye Meclis üyeleri, daire amirleri, iş adamları ve  çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Ek Hizmet Binasının açılışında konuşan Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, “Devrek Belediyesi olarak emniyet yetkililerinden bize gelen talep üzerine kendilerine arsa tahsisi ettik. Biz belediye olarak tüm kamu kurum ve kuruluşların daima yanındayız ve yanında olamaya devam edeceğiz. İleriki zamanlarda inşallah ilçemize yakışır hizmet binası inşa etmeyi düşünüyoruz” dedi.
 
Binanın inşası döneminde özverili çalışmaları nedeniyle Kaymakam Kılınç’a, arsayı veren Belediye Başkanı Ulupınar’a, maddi destek veren işadamlarına ve ilçe emniyet müdürlüğü müdür, amir ve memurlarına teşekkür eden Vali Ata, “Devletimizin imkânları kısıtlı, gönül ister ki hiç kimseden yardım talep etmeden kendi işimizi kendimiz görelim. Sağ olsun Devrekli iş adamlarımızdan bir talepte bulunmuştuk fazlasıyla bu talebimizi yerine getirerek bu güzel eseri hem emniyetimize hem de ilçemize kazandırdılar” dedi.

Vali Ata ve Başkan Ulupınar tarafından ek hizmet binasına maddi olarak destek verenlere teşekkür plaketi ve takdirname verildi. Törenin ardından binanın açılış kurdelesi Vali Erdal Ata, Belediye Başkanı Ulupınar, Devrek Kaymakamı Çetin Kılınç ve Devrek İlçe Emniyet Amiri Murat Çolak tarafından kesildi. 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-04-14
Bu haber 1885 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1024
  Bugün : 470
  Toplam: 5606487
   Online :

  46 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama