Aynı Bakıp, Farklı Görenler Unicera’da Creavit Standında Buluştu…

Aynı Bakıp, Farklı Görenler Unicera’da Creavit Standında Buluştu…

1988 yılından bu yana her yıl Nisan ayında İstanbul'da gerçekleştirilen UNICERA Seramik ve Banyo Fuarı, bu yıl 1-5 Nisan 2009 tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlendi. Fuarda bu yıl yeni stand alanıyla var olan Creavit, gerek ürün gamı gerekse stand tasarımı ile yine en çok ilgi gören markalardan biri oldu. Son dönemdeki yenilik ve atılımlarıyla ilgili bilgileri paylaşmak adına hazırladığı Creavit Dünyası Fuar Gazetesi ise fark yaratan bir çalışma olarak katılımcılardan tam not aldı. Ziyaretçilerini klasik müzik ile karşılayarak huzur, çikolata şelalesi ile ağırlayarak mutluluk ve ürün yelpazesi ile buluşturarak güler yüz aşılayan Creavit; atfedilen başarıya layık olmak için çalışmaya, üretmeye ve büyümeye devam ediyor.

Tüketicileri ile yepyeni ürünlerini buluşturan Creavit bu yıl özellikle banyo mobilyaları  konusunda iddiasını gözler önüne serdi. Birbirinden farklı dizayn ve kullanım özellikleriyle ilgi toplayan banyo mobilyaları ile vitrifiye takımlarının modern rüzgarı tüm standı etkisi altına aldı. Doğal ahşap malzemenin lake boya, modern kulp ve yardımcı aksesuarlarla harmanından oluşan mobilya tasarımları alışılandan öte bir çizgi yarattı. Farklı ebad, renk ve kombinasyonlarla yerini alan mobilyalar; çanak, minimal ve hilton lavabolar ile tam bir bütünlük sağladı.

Avrupa’nın 3. büyük fuarı olan Unicera’daki Creavit standında fark yaratan bir diğer yenilik ise Creavit armatür ve banyo aksesuarları oldu. Opsiyonel kullanıma uygun modellerden oluşan armatür serileri, uyumlu banyo aksesuarları ve duş setleri ;  seramik sağlık gereçleri ve  banyo mobilyaları ile oluşturulan kombinasyonun tamamlayıcı unsuru olarak yerini aldı. %100 creavit kalitesi ile tüketicilere sunulan ürünler modern ve ergonomik dizaynı ile dikkatleri üzerine çekti. Tüm bu yeniliklerin yanı sıra vazgeçilmez seramik sağlık gereçleri ürünleri ile kalite ve güvenin simgesi haline gelen Creavit, fuar öncesi bunu bir ödül ile perçinledi. 15 Mart Dünya Tüketici Hakları gününde gerçekleştirilen törende 2009 Uluslar arası Tüketici Kalite ödülünü vitrifiye/ seramik alanında almanın gururunu yaşayan Creavit, tüketicilerine layık olmak için çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğinin sözünü verdi.

Gelişen teknoloji ile beraber AR-GE çalışmalarına toplumsal sorumluluk yönünde ivme kazandıran Creavit, 22 Mart Dünya Su Günü sonrası fuar standında 4lt ile yıkama yapabilen tasarruflu klozetini sergiledi. Ayrıca yavaş kapanan amortisörlü klozet kapağıyla hoş ve ergonomik bir görüntü sergileyen klozet, az su ile hem tasarruf hem de temizlik sağlanabileceği mesajını verdi. Bunun yanı sıra yeni banyo takımı Spark’ ın da görücüye çıktığı stand içersinde; tezgah üstü lavabolar, duvara sıfır ve asma klozetler de yerini aldı.

Sezon trendlerini özgün tasarımları ile tüketiciye sunan Creavit, Seramik sağlık gereçlerinde yakaladığı başarıyı banyo mobilyaları ve armatür serileri ile sürdürmeye devam ediyor. Evlerinin ıslak mekanına önem veren tüm tüketicilere, ürünleri daha yakından tanımak isteyen öğrencilere, Mimar-Mühendis ve Proje sahiplerine, yapı ürünleri sektörünün temsilcilerine Creavit standına olan yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

  www.creavit.com.tr


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-04-14
Bu haber 2449 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 945
  Bugün : 206
  Toplam: 5615996
   Online :

  62 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama