Tavuk Festivalinde Kaybolan Eşini Arıyor

Çaycuma’ya bağlı Kalaycıoğlu Köyünde, eşi ve çocukları ile birlikte 10 Mayısta yapılan Gökçebey tavuk festivaline giden Hayri Kalaycıoğlu akşam saatlerinde sahne alan yerel sanatçı Ramazan Çelik konseri esnasında eşi Gülay Kalaycıoğlu’nun (39) ortadan kaybolduğunu söyledi.

19 gündür kendisinden haber alınamayan Gülay Kalaycıoğlu’nu eşi ve çocukları tarafından arandığı kaydedildi. Yedi çocuğunu ortada bırakarak kaybolan Gülay Kalaycıoğlun’dan henüz haber alınamadığı belirtildi.
Gülay Kalaycıoğlu’nun eşi Hayri Kalaycıoğlu eşinin çocuklarının içine dönmesini isterken çocukları ile çok mağdur durumda olduğunu ifade etti.
Hayri Kalaycıoğlu, “ Eşim Gökçebey tavuk festivalinde kaybolmuştur. 10 mayısta festivale eşim ve çocuklarımla eğlenmeye gittik. Akşam saat 21 civarlarında kayboldu. 19 gündür kendisinden haber alamıyoruz. Bu süre içinde ne bir sesini ne kendisini görmedim. Top sahası yanında bulunan geniş bir alandı. Festival çok kalabalıktı. Ben 3 yaşındaki çocuğumu omuzumda tutuyordum.”dedi

Gülay Kalaycıoğlu’nun 13 yaşındaki kızı Sibel Kalaycıoğlu annesini çok sevdiğini eve geri dönmesini isteyerek şöyle konuştu; “O gün yoktum orada ben evdeydim. Geldiğinde kardeşlerim bana annemiz yok dediler. Şaşkın bir halde inanmadım. Annemin eve dönmesini istiyorum. İçimize dönmesini istiyorum annemi kalbimden çok seviyorum.” Gülay Kalaycıoğlu’nun kayınvalidesi Naciye Kalaycıoğlu ise gelinine seslenerek Gülay’ı kızı gibi sevdiğini belirtti. Naciye Kalaycıoğlu, “Canım Gülay kızım gelinim seni kızım gibi severek aldım. Bizi duyarsan çocuklarımızın içine dön ne olursun, neredeysen çık meydana gel benim yavrularımın içine dön.”dedi.

Kaynak: CUMA

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-05-29
Bu haber 1744 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1602
  Bugün : 88
  Toplam: 5611809
   Online :

  72 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama