MHP’den Anneler Günü Pikniği

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çaycuma ilçe teşkilatı Anneler Günü nedeniyle partililerle piknik düzenledi. Çaycuma Kent Ormanında düzenlenen pikniğe MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, Merkez İlçe Başkanı Gürkan Gülay, Bakacakkadı Belde Belediye Başkanı Muhammed Albuz, İlçe Başkanı Mutafa Kaplan, İl Kadın Kolları başkanı Mevlüde Yalçıner ve çok sayıda partili katıldı.

Düzenlenen etkinlik hakkında bilgi veren MHP Çaycuma İlçe Başkanı Mustafa Kaplan şöyle konuştu; “12 Mayıs Anneler günü dolayısıyla Çaycuma kadın kolları olarak beraber bir etkinlik düzenledik. Bütün annelerin Anneler Gününü kutluyorum. Çok değerli çok kıymetli Annelerimiz gününde kadınlarımızın siyasete girmesini de arzu ediyoruz.”

Bir süre önce MHP’ye katılan Bakacakkadı Belde Belediye Başkanı Muhammed Albuz ise şunları söyledi; “Bu etkinliği hazırlayan il teşkilatımız, ilçe teşkilatımız, il kadın kolları başkanımıza teşekkür ediyorum. Ülke çapında tüm annelerin ellerinden öpüyorum. Allah nice iyi günlere kavuşturmasını nasip eylesin.”

Kadınları siyasete çağıran MHP İl Kadın Kolları başkanı Mevlüde Yalçıner de şunları söyledi; “Çaycuma teşkilatımızın bu hazırlamış olduğu Anneler günü dolayısıyla bu etkinlikten dolayı kendilerini tebrik ediyorum ve oluşturacağımız kadın kollarına şimdiden teşekkür ediyorum. Tüm annelerin Anneler Gününü Kutluyorum. Ve kadınlarımızı siyasete davet ediyorum.”

MHP İl Başkanı Hamdi Ayan da Anneler Gününü kutlayarak şu görüşlere yer verdi; “Bu gün Çaycuma ilçe teşkilatımız kadın kollarını oluşturma ve kadın kollarının atamasını yapma amacıyla Anneler Günü etkinliğinde bir araya getirerek bizleri burada olmamızı sağladılar. Ben burada Çaycuma ilçe başkanımıza yapmış olduğu bu güzel çalışmadan dolayı kutluyorum. Aynı zamanda bütün annelerimizin başta kendi annemizde olmak üzere annelerimiz Anneler Gününü kutluyorum. Cenabı Allah onların yokluğunu göstermesin.
Dün Sınırlarımızda çok elim bir bombalı saldırı olmuştur. Hatay’ımızın Reyhanlı ilçesinde sayın Genel Başkanımız sürekli vurgulamış olduğu bu sınırlar bu kadar kontrolsüz olmamalı sekilindeki açıklamasını dinlememelerine rağmen en sonunda 42 can toprağa kavuşmuştur. Ben buradan ölenlere Rahmet diliyorum, yakınlarına baş sağlığı diliyorum, yaralarımıza da acil şifalar diliyorum. Ben tüm arkadaşlarımın nezlinde tüm Türkiye’nin Anneler Gününü kutluyorum. Bir daha böyle üzücü olaylar yaşanmamasını diliyorum.”

Kaynak: CUMA

HABERE AİT VİDEO

 
 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-05-14
Bu haber 1353 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 759
  Bugün : 873
  Toplam: 5550624
   Online :

  96 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama