Başkan Albuz MHP Rozeti Taktı

MHP Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan ve partililer, Gökçebey İlçesine bağlı Bakacakkadı Belde Belediye Başkanı Muhammed Albuz’a belediyedeki makamında MHP üyesi yaparak partinin rozeti takıldı.

MHP Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan yaptığı konuşmada Belediye Başkanı Albuz’un partilerine geçmiş olmasından onur duyduklarını ifade ederek şunları söyledi; “Milliyetçi Hareket Partisi il teşkilatı olarak yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Bakacakkadı’nın çok değerli Belediye Başkanı Muhammed Albuz’a teşkilatlar olarak hayırlı olsun ziyaretine geldik. Kendisi yaşanılan süreçte MHP’nin aldığı rol bakımından bizimle istişare edebileceğini, gerek genel başkanımızın Türkiye bazında almış olduğu tutum, gerekse Zonguldak teşkilatlarının Zonguldak mücadelesi sürecinde bizleri taktir ettiği yönünde bizlere beyanı olmuştur. Biz de başkanımızın Bakacakkadı beldesine halkıyla bütünleşerek hizmet ettiğini biliyoruz. Söylemlerini takip ediyoruz. Kendisi çok değerli fikirlere sahiptir. Bugün kendisini MHP’ye üyelik bağıyla bağlanması noktasında bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. Bugünden itibaren başkanımızın MHP’nin gücü, kudreti ve kadroları yanındadır. Kendisine güvenimiz tamdır. Bakacakkadı, MHP’nin buradan Zonguldak’a doğan yıldızı olacaktır. Hayırlı olsun.”

Bakacakkadı Belediye Başkanı Muhammed Albuz ise yaptığı konuşmada; “Allaha inancımız, anayı ve babayı sevme, vatanı, milleti, Cumhuriyeti ve bayrağı korumak ve sahip çıkmak hepimizin görevi. Bu düşüncelerle 4 partinin içerisinde bir parti, MHP ve onun lideri sayın Devlet Bahçeli bu düşünceler için canı pahasına mücadele vermekte olduğunu gördüm. Bu nedenle MHP’yi tercih ettim. Yaşadığımız süreçte MHP’den başka bir parti ve lider göremiyorum.”şekilde konuştu.

Ardından İl Başkanı Ayan, Belediye Başkanı Albuz’un MHP’ye üye kayıt işlemlerini bizzat kendisi yaparak Albuz’a MHP rozeti taktı.

Kaynak: CUMA
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-05-04
Bu haber 1497 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 670
  Toplam: 5609971
   Online :

  81 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama