YEREL TARİH ARAŞTIRMACISI ÇETİN ASMA’YA ZİYARET

Gökçebey İlçe Emniyet Amirliğinde görevli Polis Memuru Davut Korucu, Yerel Tarih Araştırmacısı, gazeteci yazar Çetin Asma’yı Bartın’daki evinde ziyaret etti.

Evinin alt katını bir kütüphaneye çeviren Çetin Asma, ziyaret esnasında yazdığı kitaplar ve kütüphanesinde bulunan kitaplar ile Bartın Tarihi hakkında bilgiler vererek Polis Memuru Davut Korucu’ya yazmış olduğu "Çetin asma ile Tarihe Yolculuk", "Bartın'da Yerel Basın" ve "Bartın’da Milli Bayramlar" ismli kitaplarını imzalayarak hediye etti.

Kendisine göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı teşekkür eden Davut Korucu yaptığı açıklamada "Bartın’ın yerel tarihi ile ilgili çalışmalarınızdan dolayı sizi kutluyorum.  Yaptığınız çalışmalarla ilgili Bartın ve bölge halkına ışık tutuyorsunuz. Yazmış olduğunuz kitaplardan hediye ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.’ dedi. 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-05-03
Bu haber 1808 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 757
  Bugün : 7
  Toplam: 5552235
   Online :

  13 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

nail yurtaçan 2013-05-05 :

davut bey gerek örnek kişiliğinizle gerekse gökçebey ve bölge kültür ve tanıtımına yapmış olduğunuz katkılar ile,gökçebeyde iz bırakacak bir kişi olacağınızdan eminim. size ve sizin gibi tüm gökçebeyin ve bölgemizin tanıtım ve kültürüne katkı yapanlara sonsuz teşekkürler


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama