MHP İl Başkanı Hamdi Ayan’dan Çaycuma Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan ve Yönetim Kurulu, Çaycuma İlçe Teşkilatını ziyaret ederek partililerle toplantı düzenledi.
Ayan, toplantıda Zonguldak’ta bir CHP Belde Belediye Başkanı ile Ak Partiden partilerine sürpriz katılım olacağını söyledi.
MHP Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan beraberinde Yönetim Kurulu ile birlikte Çaycuma ilçesinde partililerle bir araya gelerek bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Parti binasını ziyaret eden İl Başkanı Ayan, İlçe Başkanı Mustafa Kaplan ve İlçe Yönetimi ile bir araya geldi. 

İl Başkanı Ayan’ın ziyaretinden dolayı teşekkür eden İlçe Başkanı Mustafa Kaplan, 2014 yılında yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel seçimi ile ilgili ilçe yönetimi olarak projeleri olan ve yöreye hizmet getirecek adaylar noktasında ekibin olduklarını ve görüşmelere devam ettiğini kaydetti. İlçe Başkanı Kaplan, “Çaycuma ilçe teşkilatı olarak bize düşen 5 Belde, birde Merkez Belediye Başkanlığı seçimlerinde yöremize hizmet getirecek adaylar noktasında projeleriyle beraber hazırlanan bir ekibimiz var, çalışıyoruz görüşmelerimize devam ediyoruz. Yerel seçimlerde Çaycuma olarak bu yarışın içerisinde varız. Bu yarışta milletimize hizmet etmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Kadrolarımızla birlikte bu çalışmalara tüm hızıyla devam ediyoruz” dedi. Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan da yaptığı konuşmada İl ve İlçeler de istişare toplantılarının devam ettiğini belirtti. 

Aynı zamanda Adalet ve Kalkındırma Partisi (AK Parti) Çaycuma İlçe yönetimini sert bir dille eleştiren İl Başkanı Ayan, partiye iş, aş ve kurumlarda bir makam vereceklerine inanan ve üye olan Çaycuma halkına artık AKP’nin üyeliklerinden vazgeçsinler çağrısında bulundu. 
Süreci değerlendiren İl Başkanı Ayan; “Bizlerde MHP Çaycuma İl Teşkilatı olarak Zonguldak’ta bütün halkımızı kucaklayarak Zonguldak’ın sigortası olmaya, Çaycuma’nın yegane güvenilir temsilcileri olmaya sigortası olabilme konusunda teşkilatlarımızda gördüğümüz eksiklikler olsun ve bundan sonra vatandaşlarımızla nasıl kucaklaşabiliriz bu süreçteki kırılmaları, yanlışları kendilerine nasıl ifade edebiliriz noktasında istişare toplantılarımız devam etmektedir. Bugün sizlere Milliyetçi Hareket Partisi’nin yaşamış olduğu sevinci paylaşmak. Sizlerde biliyorsunuz bir arkadaşımızın adını kullanmadan 2009 yerel seçimlerinde Zonguldak’tan hiçbir belediye alamamıştı. Bu gün çok değerli bir şahsiyetle Milliyetçi Hareket Partisi’ne katılımını sağladık. Önümüzdeki günlerde Genel Başkanımızın gireceği bir çalışma içerisinde arkadaşımızı basın yoluyla kamuoyuna duyurmayı ve Genel Başkanımıza da rozetini taktırmayı düşünüyoruz. Buradan anlaşıldığı gibi Milliyetçi Hareket Partisi milletiyle bütünleşmiş dolayısıyla eksikliklerini giderek önümüzdeki dönem içerisinde gerek Çaycuma’ya, gerek Zonguldak’a ve Türkiye’ye yön vereceği anlamı taşımaktadır. Biz bu süreçte MHP olarak Çaycuma halkından şunu bekliyoruz. Süreç ortadadır, kırılma ve yapılanlar ortadadır. Bu sürecin nasıl başladığını tarih ve seyir içerisinde bellidir. Dolayısıyla Adalet ve Kalkındırma Partisi’ne Çaycuma’da bir umut görüp üye olan gerek iş vaadiyle gerekse aş vaadiyle ve kurumlarda kendilerine bir makam verebilme adına üyeliklerini sağlamış oldukları Çaycuma halkına diyoruz ki; AKP’nin artık üyeliklerinden vazgeçsinler. Dolayısıyla Türkiye’nin böyle bir süreci kaldırabileceğine inanmıyoruz. MHP’nin yüzü ve kadroları kendilerini kucaklamaya hazırdırlar, kendilerini de yanımızda ve saflarımızda görmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.

 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-04-27
Bu haber 1482 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 937
  Bugün : 218
  Toplam: 5613718
   Online :

  44 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama