CHP Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Haberal, Zonguldak'a hastane yapılması talimatını verdi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak İl Başkanı Halil Furat, gündeme ilişkin açıklamaların yanı sıra Haberal Ailesi’nin Zonguldak’a hastane yapacağının müjdesini verdi.

Başkan Furat, Ergenekon davasından tutuklu CHP Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Haberal’ın, kardeşi Ali Haberal’a, Zonguldak’ta bir hastane yapılması için talimat verdiğini ve şu anda yer arayışında olduklarını söyledi.

Furat, “Ali Haberal, Zonguldak’a kesinlikle bir hastane yapacaklarını, onun için hocanın talimatıyla yer arayışına girdiklerini, önümüzdeki süreçte bu hastanenin yapılmasıyla ilgili kesin kararlı olduklarını ifade ettiler. Mehmet Haberal’ın söylediğini buradan Zonguldak halkına müjdelemek istiyorum” dedi.

Hastanenin yapılacağı yerle ilgili de kendilerinin birkaç önerilerinin olduğunu ifade eden Başkan Furat, “Hocamız Mehmet Haberal’ın, kardeşi Ali Haberal’a hastane çalışmalarını başlatmalarını istediklerini söylemiş. Ali Haberal da, çalışmalara başladıklarını söyledi. Şu anda yer arayışı içerisindeler. En kısa zamanda arsa bulacaklarını ve inşaata başlayacaklarını söyledi. Kendileri Bakacakkadı ya da Zonguldak merkezde bir yer olabileceğini söylediler. Biz de kendilerine Acılık’ta Zonguldak Belediyesi’nin karşısındaki alanı ya da itfaiyenin olduğu bölgeyi alabileceklerini söyledik. Orada otopark sorunu olduğunu söylediler. Kısacası hoca emri vermiş ve kendileri de ‘bu emir bizim için çok önemli bir unsur’ dediler. İnşallah en kısa zamanda hayata geçecektir” dedi.

Kaynak:Pusula gazetesi

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-03-28
Bu haber 1395 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 126
  Toplam: 5551597
   Online :

  67 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama