Gökçebey’de Sağlıklı Yaşam Eğitimi Toplantısı Düzenlendi

Gökçebey Toplum Sağlığı Merkezi ile Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından 22/03/2013 Cuma günü saat 11.00’ de Kaymakamlık toplantı salonunda “Sağlıklı Yaşam Eğitimi “ toplantısı düzenlendi.
        Toplantıya Toplum Sağlığı Doktoru Kezban Yavuz, Halk eğitimi Merkezi Müdürü Hüseyin Recep Topal ve  Gökçebey ilçesi muhtarları katıldı .
       Muhtarların Yoğun ilgi gösterdiği toplantıya, Toplum Sağlığı Doktoru Kezban Yavuz sağlıklı yaşam eğitimi ile ilgili bilgi verdi. Dr. Yavuz her köyde vereceğimiz eğitimde vatandaşlarımızın yararlanmasını bekliyoruz dedi.”
        Halk eğitimi Merkezi Müdürü Hüseyin Recep Topal ise merkezde ve köylerde yapılan seminerlerle ilgili bilgiler paylaştı.

Topal, 2012-2013 eğitim öğretim yılı başından bu güne kadar, merkez ve köylerde “Fotoğrafçılık, Gıda Hijyeni ve Sanitasyonu Eğitimi, Kur’an-ı Kerim Usta Öğreticiliği, Tüketici Hakları, Toplum Sağlığı, Gıda da Tüketiciyi Bilinçlendirme seminerleri verildi. Umarım bu tür seminerler toplumumuzun gelişmesine ve değişimine yararlı olmuştur. Yapacağımız Sağlıklı Yaşam Eğitimi semineri de dikkat ve titizlikle planlanarak uygulamaya koyacağız. Başta Toplum sağlığı personeline, Halk Eğitimi Merkezi personeline siz değerli muhtarlara desteklerinizden dolayı teşekkür ederim dedi.”

Toplantıda Muhtarlarla karşılıklı görüşmeler yapılırken, Dr. Kezban Yavuz ve Halk eğitimi Merkezi Müdürü Hüseyin Recep Topal Toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür ederek toplantıya son verdiler.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-03-23
Bu haber 1814 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1602
  Bugün : 51
  Toplam: 5611772
   Online :

  40 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama