Soner Yalçın Ereğli’ye geliyor

Gazeteci-Yazar Soner Yalçın, EreğliBülteni’nin bir hizmeti olarak düzenlediği etkinlik kapsamındaki söyleşi ve imza gününde, Kdz. Ereğli ve Zonguldak halkı ile bir araya gelecek.

  

     Kdz. Ereğli’de ‘Ereğli’nin İnternet Gazetesi’ sloganıyla 10 Eylül 2012’de yayın yaşamına başlayan EreğliBülteni, kültürel-sanatsal ve sosyal hizmet anlayışının gereği olarak, halka açık ilk etkinliğini düzenliyor. 7 Nisan 2013 Pazar günü yapılacak söyleşi ve imza günü etkinliğine, ‘onur konuğu’ olarak katılacak Gazeteci-Yazar Soner Yalçın, Kdz. Ereğli ve Zonguldak halkı ile buluşacak. Yalçın, 13.00’te Kdz. Ereğli Atatürk Kültür Merkezi Sinema Salonu’nda yapılacak söyleşinin ardından okurları için kitaplarını da imzalayacak.

 

 

   SONER YALÇIN

     1987 yılından bu yana gazetecilik yapan ve 13 yayımlanmış kitabı (Bay Pipo, Behçet Cantürk’ün Anıları, Binbaşı Ersever’in İtirafları, Efendi: Beyaz Türklerin Büyük Sırrı, Efendi-2: Beyaz Müslümanların Büyük Sırrı, Reis: Gladio’nun Türk Tetikçisi, Erbakan, Teşkilat’ın İki Silahşörü, Siz Kimi Kandırıyorsunuz, The Özal, Bu Dinciler O Müslümanlara Benzemiyor, Samizdat ve Hangi Erbakan) olan Soner Yalçın, televizyon programları ve belgeseller de hazırladı. Show TV Ankara Bürosu’nda çalıştı, Star TV Haber Müdürlüğü’nü üstlendi. 2007’den Mart 2012’ye kadar Hürriyet’te yazdı. Kurucusu olduğu ODA TV, beş yıldan bu yana yayını sürdürüyor. Soner Yalçın, ODA TV davası kapsamında 14 Şubat 2011 tarihinde tutuklandı. 27 Aralık 2012’de tahliye oldu.


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-03-21
Bu haber 1526 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 937
  Bugün : 255
  Toplam: 5613755
   Online :

  70 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama