Uğruna İntihar Edilen Kızın Umutsuz Bekleyişi

Sevdiği kız için Çaycuma Köprüsünden Filyos çayına atlayan Recep Işık’ın sevdiği kız D.Ö. (18) olay yerinde gözyaşlarıyla umutsuz bekliyor. Recep Işık’ın ailesi de D.Ö.’yü teselli etmeye çalışsa da o gözyaşlarını tutamıyor.
Basın mensuplarına demeç vermek istemeyen D.Ö, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra Recep Işık’ın ailesiyle köprü kenarında çalışmaları gözyaşlarıyla izledi.
Çaycuma’nın bir köyünde oturan ve Bartın Üniversitesinde okuduğu öğrenilen D.Ö, Recep Işık’ın ailesine hakkında söylenen asılsız dedikodulardan rahatsız olduğunu da dile getiriyor.
Filyos Çayına atlayan Recep Işık’ın amcası Halim Işık yeğenden umutları kestiklerini, cenazenin bulunarak kendilerine verilmesini beklediklerini söyledi.

Sevdiği kızın da kendileriyle birlikte beklediğini onun da daha çocuk yaşta olduğunu ve üzgün olduğunu söyleyen Halim Işık, “Arama kurtarma ekipleri çalışıyorlar. Artık bulunmasını bekliyoruz. Cenazemizi bulup getirmek amacımız, başka bir amacımız yoktur. Sağ çıkması mümkün değil zaten.”dedi.

Arama çalışmalarına katılan İl Afet Müdürlüğü Şube Müdür Vekili Aslan Dağlıoğlu çalışmaların 30 kişilik ekiple devam ettiğini ifade etti. Dağlıoğlu; “Şu anda çalışmalarımız devam ediyor. İl Afet Müdürlüğü ve Deniz Polisiyle birlikte. Ayrıca Çaycuma İtfaiyesi koordineli bir şekilde devam arama çalışması devam ediyor. Yaklaşık 30 kişilik bir ekiple devam ediyoruz. Deniz Polisi ve dalgıç ekibi burada. Ayrıca daha aşağılarda çalışmalar yapılıyor. Saltukova ve Çömlekçi köyü mevkisinde bizim botumuzla beraber çalışmalar aralıksız devam etmektedir. Saltukova köprüsünün sağında solunda da çalışmalar devam etmektedir.”dedi.

Kaynak: CUMA
 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-03-19
Bu haber 1929 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 757
  Bugün : 198
  Toplam: 5552426
   Online :

  87 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama