GÖKÇEBEY İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İLÇE MUHTARLARI CHECK UP TAN GEÇİRİLDİ

Gökçebey İlçe Özel İdare Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğünün girişimleri ile Özel Çağsu Hastanesi Yetkilileri ile görüşülerek Gökçebey ilçesine bağlı Muhtarlar Hafta sonu Check Up tan geçirildi.     

 İlçe Özel İdare Müdürü V. İzzet Turpcu yaptığı açıklamada ;” Muhtarlarımız, bizler gibi her gün yaptıkları görevleri gereği stres altında kalıyorlar. Muhtarlarımız, stresli sıkıntılı aynı zamanda da onurlu ve hizmet noktasında çok kıymetli bir konumdalar. Tabi günün yoğunluğunda gerek köylünün taleplerinde gerek resmi makamların taleplerinde o yoğunluk içerisinde yoruluyoruz bu  yıpranma neticesinde ihmal ettiğimiz sağlık sorunlarımıza çözüm bulmak için, Bölgemize de hizmet veren Özel Çağsu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Asistanı Mürvet Bilir Güler, Başhemşire Zeliha Özçelik  ve Tahir Çambel ile yapılan görüşme neticesinde Check Up tan geçirilmiştir. Yapılan sağlık taraması sonrası Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Demir tarafından Muhtarlarımız Sağlık sorunları ile ilgili olarak tek tek bilgilendirilerek yaptıkları ve yapacakları çalışmalarda Muhtarlara başarı ve sağlık dileklerinde bulundu” dedi
 İlçe Müftüsü Ünal Baş ise yapılan hizmet umarım amacına ulaşmıştır. Bedenimiz  bize verilen bir emanettir günlük işlerin yoğunluğundan bu emanete iyi bakamıyoruz hiç yoktan bu fırsatı değerlendirerek sağlıklı bir yaşam için mücadele veren Muhtarlarımıza ve bu hizmeti sunan Çağsu  Hastanesi Personeline   tekrar teşekkür ediyorum dedi. 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-03-09
Bu haber 1881 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1602
  Bugün : 185
  Toplam: 5611906
   Online :

  76 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama