AK Parti Gökçebey Kadın Kolları Pazarcılara Çiçek Dağıttı

AK Parti Gökçebey Kadın Kolları yönetimi Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Gökçebey’de pazarcı kadınlara çiçek dağıttı.
Gökçebey İlçesinde, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ayda Güler Başoğlu ve yönetimi tüm pazarcı kadınlara ve ilçede yaşayan kadınlara Dünya Kadınlar Günü olması dolayısıyla çiçek takdim etti. Gökçebey Bedensel Özürlüler Yardımlaşma ve koruma Derneği Başkanı Ergin Şenay’a da çiçek takdim edildi. Özürlüler Derneği Başkanı Ergin Şenay kadınların ve annelerin hakkı ödenmeyeceğini ifade etti. Başkan Şenay, “Bugün Dünya Kadınlar Günüdür. Kadınlarımızın saygı ve özlemleri olduğunu biliyorum. Kadınların ve annelerin hakkı hayatta ödenmez. Bugün çok önemli bir gün ama, toplumda geleneksel anlamda pek bilen yok bunu artırmak lazımdır. Tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum sağlık mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti Gökçebey Kadın Kolları Başkanı Ayda Güler Başoğlu, köylü pazarında kadınlara çiçek dağıttıklarını, bu anlamda bütün Dünya Kadınlar Gününü kutladıklarını belirtti. Ak Parti Gökçebey Kadın Kolları yönetimi Gökçebey’de bin 250 çiçek dağıttığını belirtti. 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-03-09
Bu haber 1933 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 945
  Bugün : 260
  Toplam: 5616050
   Online :

  75 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

gokce67 2013-03-12 :

çicek dagıtmakla başkan olunmaz..yonetımdekı yaprak dokumu ne olcak başkan...ki beledıye başkanlıgına cıkmayanlışında bulunmayınn.


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama