Gökçebey MYO Tapusu Rektör Özer’e Verildi

Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakcı Meslek Yüksekokuluna açılacak yeni bölümler için alt yapı teşkil etmek üzere Gökçebey Kaymakamı Bülent Hamitoğlu’nun çabaları, Uzunahmetler Köyü Muhtarı Nihat Gökmen ve Köy İhtiyar Heyetinin kararıyla tahsis edilen 7179 m2 lik arazinin tapusu 16.01.2013 Çarşamba günü BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer’e verildi.
 Bu tahsisin yapılmasında gayret gösteren, maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Çanakcılar A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mithat Çanakcı, Zonguldak İli Kanatlı Hayvan Üreticileri Birliği Başkanı Osman Bayraklı, Gökçebey Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Cevat Baş, Gökçebey Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Çetin, Gökçebey Şöförler ve Otomobilciler Derneği Başkanı Recep Özer’e teşekkür belgeleri verildi.
Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Kaymakamlık ve Belediye Başkanlıklarını ziyaret ettikten sonra Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Bülent Haner ve Müdür Yardımcıları, Kaymakam, Mithat Çanakcı, Sivil Kuruluş Başkanları ile birlikte Üniversitemize tahsis edilen arazi ile bir tavuk çiftliğini gezdikten sonra Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakcı Meslek Yüksekokulunda temaslarda ve incelemelerde bulundu. 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-02-25
Bu haber 1844 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 539
  Toplam: 5552010
   Online :

  63 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama