GÖKÇEBEY ADD’YE YENİ YÖNETİM

Atatürkçü Düşünce Derneği Gökçebey Şubesinin 2013 yılı olağan kongresi yapıldı. Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gökçebey Şubesi 2013 yılı Olağanüstü Genel Kurulu'nda yeni yönetim kurulu belirlendi. Bugün saat 14.00’de Belediye camlı köşk tesislerinde gerçekleşen genel kurula ADD üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Divan oluşumu ile başlayan Genel Kurulun Divan Başkanlığına Ömer Başoğlu, Başkan yardımcılığına Necdet Bozkaya, Sekreterliğe Cengiz Yılmaz seçildi. Açılış konuşmasını Divan başkanı Ömer Başoğlu yaptı.
Konuşmanın ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından mevcut şube Başkan Şennur Çakır Konuşmasını yaparak yönetim kurulu çalışma raporunu okudu. Bilanço gelir gider hesap tablolarının ve Denetim raporlarının okundu üyelerin oyları ile ibra edildi.

 Konuşmaların ardından blok liste ile seçime gidildi. Tek liste sunulan Yönetim Kurulu Üyeliklerine; Hasan Oktay, Sayip Kıylıoğlu, İbrahim Başoğlu, Yusuf Kara, Mehmet Çetin, Erdi Kayabaşlı, Hakan Karademir seçildi.
Denetleme kuruluna; Baki Kılınç, Asaf Adabaş, Mustafa Tatbul
Disiplin Kuruluna; Şennur Çakır, E. Haydar Güneş, Şeref Pazar
Üst Kurula ise; Ömer Başoğlu, Şennur Çakır

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-02-23
Bu haber 1803 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1033
  Bugün : 375
  Toplam: 5551159
   Online :

  40 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama