Voleybol Küçük kızlarda Gökçebey Ortaokulu Birinci

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Ortaokullararası Voleybol Küçük Kızlar ve Yıldız Kızlar İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.
Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Ortaokullararası Voleybol Küçük Kızlar ve Yıldız Kızlar İl Birinciliği müsabakaları sona ererken, Küçük Kızlarda İl Birincisi, Gökçebey Ortaokulu oldu.

Gökçebey Ortaokulu Beden eğitimi öğretmeni Resul Çam; Gökçebey Ortaokulu Küçük Kız Voleybol Takımı Zonguldak Gençlik Hizmetleri Ve Spor Müdürlüğünün Düzenlemiş Olduğu İl Birincili Müsabakalarında Rakiplerine Set Dahi Vermeden Şampiyon Olmuş, Bölge Maçlarında Zonguldak İlini Temsil Etmeyi Hak Kazanmıştır. Gökçebey Orta Okulu Yarışmaya Katılan 20 Takım İçerisinde Oynadığı 7 Karşılaşmada 2–0 Net Skorlarla Kazanarak, büyük bir başarıya imza atmıştır iki yıllık çalışma sürecinde destek veren herkese teşekkür ederim “dedi
Karşılaşma bitiminde ise kupa töreni gerçekleştirilerek dereceye giren Gökçebey Ortaokulu  küçük kız Voleybol takımına kupası takdim edildi.

tefen67.com

 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-01-26
Bu haber 2136 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 818
  Bugün : 1201
  Toplam: 5611320
   Online :

  29 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama