Umuda dair…

    İnsanı yarınlara hazırlayan en önemli duygu umuttur. Geleceğe ait umutlarımızı korudukça ve kuvvetlendirebildiğimiz ölçüde zevk alırız geleceğe bakmaktan. Mavi düşlerimiz olur yarınlara dair güzel düşler bizi ufkun aydınlığına götürür. Koşarız geleceğe. Geleceğin aydınlık yüzü bir peri gibi çeker bizi.
Umutlarımızı her dem taze tutabilmek ve daha fazla çalışabilmek için somut örneklere ihtiyacımız var, kuşkusuz. Bizler yapacağımız güzel ve başarılı çalışmalarımızla gelecek kuşaklara örnek olabiliriz.
Toplumun tüm dinamiklerini harekete geçirebilirsek halkın gücüyle kalkınmanın işaretlerini göstermiş olacağız. Halkın gücüyle kalkınmaya dikkat çekerken kentlilik bilincimizin gelişimine de katkıda bulunacağız.
 Hepimiz geleceğe dair düşlerimizi somut örneklere dönüştürdüğümüzde öğretmeninden öğrencisine, doktorundan hastasına,  işverenden işçisine kadar bütün bir toplumun yapabileceği bir şeyler olduğunu anlatmış olacağız.

    Bu anlayışla bir ve beraber olarak; özelde Gökçebey genelde Türkiye için yapabileceğimiz çok şey olduğuna inanıyor ve umutlarımızı sürekli canlı tutmak için çalışıyoruz. Beraberliğimizden doğacak kuvvete bir kez daha dikkat çekiyorum. Bu kuvvet bizi yarınların kalkınmış Gökçebey’ine ulaştıracaktır.

     Bülent Hamitoğlu
Gökçebey Kaymakamı

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-01-25
Bu haber 1579 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1033
  Bugün : 535
  Toplam: 5551319
   Online :

  91 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama