Creavit’ Gömme Rezervuar ve Kumanda Panelleri

Özel  tasarımlı ürünleriyle banyo modasının öncülüğünü yapan Creavit, Gömme Rezervuarları ve birbirinden farklı tasarlanmış kumanda Panelleri seçkin tüketicisinin beğenisine sunuyor. Sessizlik konusunda iddialı olan Creavit Gömme Rezervuarlar hem banyonuzdaki fonksiyonelliği hem de şık ve farklı seçenekli kumanda panelleri ile estetik görüntüyü arttırıyor.

Banyolarda yarattığı yaratıcı ve estetik çözümlerle evlerinizin şıklığını tamamlayan Creavit, Gömme Rezervuar grubunu tüketicileriyle buluşturuyor. Akılcı tasarımlarıyla banyolarda yer kazandıran gömme rezervuarlar yenilikçi duruşlarıyla da banyolarınızın havasını değiştiriyor. En küçük banyoları bile rahatlatan gömme rezervuar uygulamaları ile banyonuz daha işlevsel ve konforlu bir hale geliyor. 

Duvar içine gömülen yapısı sayesinde dış yüzeyde oldukça ince bir form yakalayan gömme rezervuarlar banyonuza yer kazandırırken estetik bir görünüm de sağlıyor. Özellikle Ultra sessiz doldurma fonksiyonu  ile dikkat çeken üründe yer alan 3 lt ve 6lt iki farklı su boşaltım fonksiyonu su tasarrufuna yardımcı oluyor. Türkiye’de ilk ve tek olan “vida kullanmadan takılabilen panel bağlantı şablonu” ürüne kolay montaj ve kolay kullanım avantajları kazandırıyor. Sular kesildiğinde rezervuar içindeki suyun şebekeye geri dönmemesi ve kendi kendini temizleyen valf mekanizması da Creavit gömme rezervuar grubunun dikkat çekici diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Gömme rezervuarların kumanda panelleri de özgün modelleri ve kişiye özel tasarım özelliğiyle benzerlerinden ayrılıyor. Banyonuzun şıklığını tamamlayan kumanda panellerinin UfoDropOre modelleri özel renk, kaplama ve buton seçenekleriyle dikkatleri çekerken istenen renk ve desende uygulama yapılmasına imkan veren Design modeli banyonuzu kişiselleştirmenize yardım ediyor.  Banyoları birer yaşam alanı olarak tasarlayan Creavit zengin ürün yelpazesiyle, keyif veren banyolar yaratmak için çalışıyor. Creavit ürünleri üretim aşamasında uzun ömürlülük ve üstün performans konusunda pek çok dayanıklılık ve sağlamlık testinden geçiriliyor. Maksimum müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren ve geniş bir servis ağı bulunan Creavit, gömme rezervuar grubu için 10 yıllık bir garanti süresi veriyor. İnce bir zevkin ürünü olan gömme rezervuarlar minimal ve dekoratif çizgileriyle banyolarınıza nefes aldırıyor.

 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2013-01-05
Bu haber 2025 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 759
  Bugün : 618
  Toplam: 5550369
   Online :

  71 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama