Şehitler vurulunca değil, Unutulunca Ölür

02.11.2011 Tarihinde Gökçebey Belediyesi Kasım ayı olağan meclis toplantısında verdiğimiz teklifte Şehit Ahmet Karademir sokağının Şehidimiz Ahmet Kardemir’in adına uygun olmayıp bu sokağın boş ve harap vaziyette olduğun belirmiştik. Belediye başkanı Zeki Kılınçarslan teklifimize olumlu destek vererek” şehidimizin adını bir sokağa verilmesi bence de uygun değil ya şehidimizin adını başka bir caddeye verelim yada şehidimizin adı olan domuz ormanı caddesinde imar düzenlemesi yapıp orayı bir gezi yürüyüş yolu yapalım” demişti.

Aradan Bir yılı aşkın bir zaman geçmesine rağmen hala bu sokakta bir düzenleme yapılmadı sokak harap vaziyette duruyor. Şehidimizin adının olduğu bu cadde bir an önce düzenlenmelidir. Şehit Ahmet Karademir sokağının düzenlemesini unutanlara Mehmetçiklerin güzel bir sözünü hatırlatmak isteriz “Şehitler vurulunca değil, Unutulunca Ölür”

Kaynak:Sadi Uyar

 Aşağıda verdiğimiz teklif....

                               Belediye Meclisi Başkanlığına

 Konu: Şehit Ahmet Karademir Caddesi
Sayın Başkan
Değerli Meclis Üyeleri

 Gökçebey ilçesi nüfusuna kayıtlı Ahmet Karademir 1994 yılında şehit olmuştu. Gökçebey Belediyesi Domuz ormanı mevkiindeki caddeyi Şehit Ahmet Karademir olarak değiştirmiştir. Şehidimizin adı bu caddeye uygun olmayıp bu cadde boş ve harap vaziyettedir. Şehidimiz Ahmet Karademir adını bu caddeden alınıp şehitlerimizi her zaman anımsayacağımız bir caddeye “Şehit Ahmet Karademir” adını verilmesini Konunun Belediye meclisinde görüşülüp bir karar bağlanmasını arz ve teklif ediyorum. 2.11.2011    

     

                                       
                               

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-12-03
Bu haber 2423 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 757
  Bugün : 116
  Toplam: 5552344
   Online :

  66 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama