Gökçebey Belediyesi Kasım Ayı Toplantısı Yapıldı.,..

Gökçebey Belediye Meclisi’nin Kasım Ayı Meclis Toplantısı yapıldı. Kasım Ayı toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda Belediye Başkanı Zeki Kılınçarslan başkanlığında yapıldı. Kasım ayı olağan Meclis Toplantısı, 07.11.2012 Çarşamba günü  saat 10.30 da Dokuz Belediye Meclisi Üyesi Necmi Pazar, Ender Aydemir, Sibel Birben, Hüseyin Yaylı, Ferhat Öztürk, Mahir Bostancı, İsmail Arat, Mehmet Acar, Sadi Uyar’ın katılımıyla başladı.

Toplantı yoklama, açılış ve saygı duruşunda bulunulmasından ardından. Gündemdeki 2013 Mali yılına ait bütçenin görüşülmesi ve 2013 Mali yılına ait gelir tarife cetvellerinin görüşülmesi için ikinci toplantının 21 Kasım 2012 Çarşamba günü 10:30 da yapılması oy birliği ile karara bağlandı.
Daha sonra tekliflerin gündeme alınması oylandı ve tekliflerin görüşülmesine geçildi.
1. Teklif: Ön ödemeli su sayaçları takacak aboneler için hazırlanan ön ödemeli su sayaç kullanım şartları oylandı oy birliği ile kabul edildi.
2: Teklif: Gökçebey belediyesinde emekliliği gelmiş kadrolu işçilerin kıdem tazminatı için iller bankasından 270.000 tl çekilmesi görüşülüp oylandı oy birliği ile kabul edildi.
3:Teklif: Gökçebey belediyesine ait eski sağlık ocağı olan yerin Halk sağlığı merkezine amacı dışında kullanılmamak şartıyla tahsisi görüşülüp oylandı oy birliği ile kabul edildi.
4:Teklif: Devlet Demir yollarından kiralanan şimdiki terminal binasının ikinci katındaki Öğretmen evinin Gençlik Hizmetleri ilçe müdürlüğüne tahsisi görüşülüp oylandı oy birliği ile kabul edildi
5:Teklif: Gökçebey belediyesine ait Toplu taşıma araçları ve dolmuş minibüs çalışma esaslarına dair yönetmelik görüşülüp oylandı
6:Teklif: İmar tadilatları
A:Uçburgu mevkii Fidanlık sokakta yapılması planlanan Tavuk çiftliği  teklifİ imar komisyonuna havale edildi.
B: Mithat Çanakcı’ya ait Yeni mahallede Cami yapılması ile ilgili teklif imar komisyonuna havale edildi.

Gökçebey Belediye Meclis Toplantısı 21 Kasım 2012 Çarşamba günü saat 10:30’da tekrar toplanmak üzere 13.30 da sona erdi.


 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-11-09
Bu haber 1509 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 570
  Bugün : 488
  Toplam: 5607895
   Online :

  73 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama