Pencere kapatmak için gittiği akrabasının evinde kötü sürpriz..

Gökçebey ilçesine bağlı Örmeci köyü Emiroğlu Mahallesinde N.C'ye ait bir evde yangın çıktı. Evin yatak odası olduğu tahmin edilen odadaki eşyaların tamamı yandı. Ev sahibi N.C'nin, hasta eşini götürmek üzere Ankara'ya gittiği gün yangının çıktığı belirtildi.
Ev sahibi, evin penceresini açık unuttuğunu akrabası H.Bayraklı'ya telefonla ileterek penceresini kapatmasını istedi. H.Bayraklı, pencereyi kapatmak için gittiği evin yakınlarında evin yandığını öğrendi. Kapatmak için geldiği pencereden çıkan dumanı görünce içeriye giren Bayraklı, itfaiye ekipleri ile birlikte kısa sürede yangını söndürdü. Eve geldiğinde eşyaların dağınık bir şekilde gördüğünü belirten Bayraklı, olayın kundaklama olabileceğini ifade etti. Bayraklı, öğle namazından çıktığını belirterek şöyle konuştu: "Kendi evime giderken bana telefon geldi. N.C'ye ait mutfak camının açık kaldığı söylendi. Onlara da komşuları haber vermiş. Hemen arabayı aldım, geldim. Gelirken de, 'evde yangın çıktığı söylendi. Geldim baktım, odanın birinde alevler var. İlk giren ben oldum buraya zaten. Evin içinde duman göz gözü görmüyordu. Acele su istedim ama olan olmuş zaten”
İtfaiye ekipleri, uzun süre yangının çıkış sebebini belirlemek için evde inceleme yaptı. Henüz nedeni belirlenemeyen yangınla ilgili jandarma soruşturma başlattı.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-10-23
Bu haber 1787 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Bugün : 573
  Toplam: 5613136
   Online :

  65 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama