Anıt Ağaç Doğa Sporcularını Ağırladı

Tarihe ve doğaya meraklı Gökçebey ilçesinde oturan Nail Yurtaçan ‘ın  girişimleri ile 2010 Yılında T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı Karabük Kültür ve Tabiat Varlıkları Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğü tarafından 18.10.2010 tarihinde 500 Yıllık olarak tescillenen   gövde çevresi 510 cm., yerden yüksekliği 15m. ve kapladığı alan 300 metrekare olan Anıt ağacın ziyaretçileri Pusula Doğa ve Su Sporları Kulübü üyeleri oldu.

Gökçebey Kaymakamlığı Avrupa Birliği Proje faaliyetleri kapsamında Gökçebey'de '1. Hacımusa Doğa Yürüyüşü' katılan Pusula Doğa ve Su Sporları Kulübü üyeleriVeyisoğlu Köyü Kocameşe Mevkiindeki tescillenen anıt ağacı ziyaret etti.

Anıt Ağacın ziyaretçileri Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Fazıl Aytaş, Pusula Doğa ve Su Sporları Kulübü üyeleri, Mustafa Bacıoğlu (öğretmen), Hüsnü Kazlı  (maden teknikeri) ,Rahmi Üder( maden mühendisi) ,Zeki Kocakulak( doktor),Mehmet Serdar Aydan ( serbest meslek),Haldun Durkun (avukat) ,Selim Sevimli( serbest meslek),Sevinç Öztürk (yazı işleri müd) ve Nail Yurtaçan oldular.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-10-16
Bu haber 2658 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1602
  Bugün : 101
  Toplam: 5611822
   Online :

  79 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

nail yurtaçan 2012-10-17 :

sadi bey ve taner hocam iltifatlarınıza teşekkür ederim . herne kadar anıt ağacın safranbolu anıtlar kurulunca tescillenmesinde ben uğraş göstermiş olsamda ziyaret edilebilir duruma gelmesinde büyük çaba sarfeden fiili olarak çalışan maddi katkı yapan değerli öğretmenimiz alirıza yılmaztürk e geçen yılki çevre düzenlemesinde fiilen çalışan mehmet yılmaz öğretmenimize maddi katkı yapan celal erdoğan a merdiven yapımında fiilen çalışan murat yılmaz ve ümit soysal a ağacın önündeki tanıtım tabelasını yaptıran tefen orman işletme şefi selahattin özkan beye gökçebeyin tarihive kültürel değerlerinin tanıtımına yaptığı katkı gibi anıt ağacında tanıtımında katkı yapan tefen 67 ye daha önceki aşamalarda haber yapan latif aydemir ve foto özen zeki başoğluna ziyaretleri ile tanıtıma katkı yapan ilçe gençlik spor müdürümüz fazıl aytaş ve pusula ve doğa sporları kulübü kurucu ve üyelerine merdiven ihtiyacı için gerekli malzemeyi hemen temin eden ve anıt ağacın altına konulmak üzere masa sözü veren 18 eylülde kaymakamlık stesinde anı ağacı haber yaptıran kaymakamımız bülent kamitoğluna da katkılarından dolayı teşekkürler


TANER SEFEROĞLU 2012-10-16 :

Bu anıt ağacı turizme kazandıran Nail arkadaşımıza çalışma ve emeklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.Tefen 67 yede ilgilerinden dolayı kutluyorum.Bu değerlere sahip çıkmamız lazım.


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama