Elli Yedi Yıllık Gökçebey Köprüsü Tehlike Saçıyor

1954–1955 Yılında yapılan Filyos çayı üzerindeki Gökçebey köprüsü 57 yaşını doldurdu bu yıl. Gökçebey giriş, çıkış yapan araçların tamamı nerdeyse bu köprüden geçiyor, Köprünün birinci ayağı ile üçüncü ağayı arası araç geçişlerinde sallandığını, köprünün demirleri açıkta ve sıvalar dökülmüş olduğunu, köprüden geçen vatandaşlar tarafından söylenmektedir. 57 yaşında olan köprü, üzerinden kamyon geçerken adeta sallanırken, köprüyü kullanmak zorunda olan vatandaşlar durumdan endişe ediyor.

57 yıllık köprünün yıkılma tehlikesine karşı mühendis getirerek köprünün dayanırlığını ölçtürülmesi, her an bir facia yaşanmadan yetkililerin en kısa zamanda köprünün güçlendirilmesi veya yeniden yapılması için duyarlı davranacaklarını umarız.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-08-24
Bu haber 1609 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1033
  Bugün : 432
  Toplam: 5551216
   Online :

  72 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

cemal DELİOĞLU 2012-08-28 :

sadi uyar gibi duyarlı bir vatandaşımız araştırmacımız ve gökçebeyin bir adım ileriye gitmesi için elinden gelen gayreti gösteren bir abimiz var iyiki peki şimdi onada bir özeleştiride bulunmak istiyorum bu durumu yetkililere bildirip bu resimleri kendilerine ulaştırdınızmı veya resmi bir kuruma örneğin belediye meclisinde bu durum biliniyormu veya kaymakamlık makamına başvuruda bulunuldumu inşallah bu duyarlı davranışın sadi abi resimlerle biz bakalım haberi okuyalım diye olmamıştır duyarlı ve hassas olduğun için teşekkür ederim.cemal DELİOĞLU.GÖKÇEPEN.


... 2012-08-24 :

devam kum almaya devam sallamalara


Mehmet Yılmaz 2012-08-24 :

Neden beklediğimizi ben tahmin ediyorum sanırım: Komşumuz Çaycuma'ya öykünmek istiyoruz !!!


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama