SELÜLOZ-İŞ SENDİKASI ÇAYCUMA ŞUBESİ’NDEN 2. İFTAR YEMEĞİ

 Selüloz-İş Sendikası Çaycuma Şube Başkanlığı’nın geleneksel olarak yapılan iftar yemeği bu yılda Çaycuma Merkez Aile Lokantasında verildi. İftar yemeğine merkezi Adana’da bulunan OYAK Grubuna bağlı OYKA Kağıt Ambalaj San. Tic. A.Ş’nin Çaycuma Şubesi Genel Müdür  Yardımcılarından Ali YALÇIN (İdari), Teknik Hizmet Müdürü İ.Hayri AYTAÇ ,Kalite Sistem İş Geliştirme Müdürü Mustafa ÇAYIROĞLU , ve diğer bazı idari personel ile fabrikanın yaklaşık 284 çalışanı katıldı.

     Selüloz-İş Sendikası Çaycuma Şube Başkanı Süleyman KARAKABAK ve yönetim kurulu üyeleri, davetlilerin masalarını dolaşarak, yemeğe katılımlarından dolayı teşekkür ettiler. İftar yemeği sonrası özel açıklama yapan Selüloz-İş Sendikası Çaycuma Şube  Başkanı Süleyman KARAKABAK özetle şunları söyledi;

     ‘’ Dünyanın ekonomik krizle çalkalandığı ve bazı ülkelerin bile hiç çekinmeden iflasını istediği  bu günlerde, OYKA fabrika yöneticileri ve işçileriyle birlikte iftar yemeğinde buluşmasından dolayı mutluyuz. Bu mutluluğumuz inşallah, kağıt sektöründe yeniliklerde öncü, Türkiye ‘de ve dünyada söz sahibi olmayı hedefleyen, OYKA Kağıt Ambalaj San. Tic. A.Ş’nin, Türkiye’nin geçen yıl  ilk 500 şirketi arasına girmesiyle daha da artmıştır.

                  Tekrar burada bulunan herkese katılımlarından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.Geçen yıl 200 kişinin katılımıyla gerçekleşen iftar yemeğinde bugün 84 kişilik bir artışla 284 kişinin katılımı sağlanmıştır.OYKA fabrikası işçisiyle yöneticisiyle tek vucut olmuştur. Umarım yine şu an burada hep birlikte olduğumuz gibi, önümüzdeki yıllarda bu sayıyı artırarak, başka iftar yemeklerinde de tekrar buluşuruz.’’diyerek sözlerini tamamladı.

              Blindiği gibi devlete ait SEKA Çaycuma  fabrikası, 2003 yılı Temmuz ayında özelleşerek ,OYAK gurubuna bağlı OYKA Kağıt Ambalaj San.Tic.AŞ. tarafından satın alınmıştır.Geçen zaman içinde yaptığı yatırımlarla kısa sürede Türkiye’nin ilk 500 şirketi arasına  girerek,üretim kalitesiyle de dünyada adından söz ettirmeyi başarmıştır.

HABER –FOTOĞRAF: ZEKİ BAŞOĞLU

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-08-09
Bu haber 2334 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1024
  Bugün : 620
  Toplam: 5606637
   Online :

  85 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama