Ürettiği Ayakkabıları İnternette Satıyor

27 yaşındaki Akif Yıldızhan Çaycuma’ya bağlı Nebioğlu beldesinde kendi ürettiği ayakkabıları internet üzerinden Almanya ve Belçika’ya satıyor. 4 makineden oluşan küçük imalathanesinde günde 10 ayakkabı üreten Yıldızhan, hem işyerinde perakende satış yapmakta hem de internette oluşturduğu web sayfası ile dünyaya pazarlamakta.
Ayakkabıcılığın baba mesleği olduğunu ifade eden Yıldızhan, sipariş üzerine her tür modelde ayakkabı ürettiğini ifade etti.
Yıldızhan, belde halkına satışın yanı sıra Çaycuma ve Zonguldak il merkezinde bazı seçkin mağazalara da sipariş üzerine üretim yaparak ayakkabı gönderdiğini söyledi.
Satışlarının önemli bölümünü ise internet üzerinden gerçekleştirdiğini kaydeden Yıldızhan, “İnternet ortamı bizim işimizi biraz daha kolaylaştırdı. Bizim yerlimiz gurbette İstanbul’da Almanya’da Belçika’da. Avrupa’daki arkadaşımızın buraya gelip ayakkabı modeli beğenme şansı yok. İnternet ortamına girerek web sayfamızdan birebir görerek modelini numarasını söyleyip istediği modeli yaptırma şansı olmakta. Kendilerine beğendiği ayakkabıyı kargo ile veya akrabaları buraya gelirse onlardan ulaştırıyoruz.”dedi.

Kaynak: CUMA

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-07-24
Bu haber 1591 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1033
  Bugün : 538
  Toplam: 5551322
   Online :

  93 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

seyhan durak 2013-03-08 :

helal olsun süper başarılarınızın devamını dilerim


naim aydemir 2012-07-25 :

bu haberdeki ayakkabicinin site adresini verebilirseniz sevirim selamlar


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama