Gökçebey’de Davullar Çaldı

Eylemler yaparak kapatılan Adliyelerine tekrar kavuşan Gökçebeyliler davul zurna çaldırdı. İlçe adliyesinin kapatılma kararının ardından Gökçebey halkı 3 bin kişiyle Zonguldak-Ankara Karayolunu Dokap mevkiinde trafiğe kapatarak eylem yapmıştı. Kapatılmasına karar verilen Gökçebey adliyesi yoğun gayretler ve halkın tepkileri üzerine yeniden halkın hizmetine açıldı. Devrek Adliyesiyle birleştirilmesi karar verilen

Gökçebey adliyesinin tekrar hizmete girmesinin müjdesiyle Gökçebeyliler davul zurna ile zaferini kutladılar. Gökçebey Esnaflar ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Çetin, “Biz sivil toplum örgütleri adına Adliyemizin ilçemize tekrar açılmasında yardımcı olanlara teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da problemlerimizde bir araya gelip yine bu şekilde karar vereceğiz. Tekrar inşallah bu tür olaylar yaşamayız.”dedi.

Kaynak: CUMA


 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-06-24
Bu haber 1750 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 759
  Bugün : 847
  Toplam: 5550598
   Online :

  96 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

ahmetcan kuyucu 2012-07-02 :

bu sayfa cok guzel tesekur ederım sadi uyar


cengiz adakoğlu 2012-06-25 :

Çok mutlu oldum. Bu durumu haketmiyorduk. Fotograflarda gördüğüm güler yüzünüz ve mutluluğunuz hiç eksilmesin. Bu günü gökçebeyimizin kurtuluş ve haklarını arama günü ilan edelim :)


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama