Şampiyon Mini Voleybol Takımından Kaymakam’a Ziyaret

Gökçebey Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinden oluşan Gökçebeyspor mini voleybol takımı öğrencileri şampiyonluk kupaları ile birlikte Gökçebey Kaymakamı Bülent Hamitoğlu’nu ziyaret etti. Kaymakam Bülent Hamitoğlu Gökçebey Atatürk ilköğretim okulu beden eğitimi öğretmeni Resul Çam, voleybol antrenörü Zekai Usluoğluve mini voleybol takımı öğrencilerinin elde etmiş oldukları bu başarıdan dolayı kutlayarak sohbet etti.

Kaymakam Hamitoğlu; Gökçebey’in ismini her kulvarda duyurmanız beni çok mutlu ediyor, diyerek “ Bu tarz çalışmaları desteklediklerini hatta bu çalışmaların daha iyi yapılması için Uçburgu mahallesi sanayi sitesi mevkiinde boş araziye Zonguldak Gençlik spor il müdürü ile Spor solonu yapılması için incelemelerde bulunduğunu anlattı. Voleybol antrenörü Zekai Usluoğlu’dan  takım hakkında da detaylı bilgi alan Kaymakam Bülent Hamitoğlu Gökçebey halkının sportif anlamda destek olacağını hatta  Oryantiring gezisini Bisikletle yapacağını söyledi. 

Voleybol antrenörü Zekai Usluoğlu da Gökçebey bu dönem kadar benim gördüğüm en iyi ve en çalışkan Beden Eğitimi Öğretmeni Resul Çam’a sahip olması bizi daha çok başarıya götürecektir her şey için Resul Çam’a teşekkür ederim eline sağlık hocam dedi.

tefen67

 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-06-09
Bu haber 2146 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 945
  Bugün : 256
  Toplam: 5616046
   Online :

  74 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Fazıl AYTAŞ 2012-06-10 :

Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerimizin elde ettikleri bu başarıdan dolayı gurur duyuyor ve başta okul müdür olmak üzere, öğrencilerimizi, antrenörlerini ve öğretmenlerini tebrik ediyorum. Fazıl AYTAŞ- Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür V.


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama