Gökçebey’de Anadolu Lisesi açılması için en son gelişmeler

Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gülşen Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız ve İl milli eğitim müdürü Turgut Özbek’i ziyaret ederek Gökçebey’e Anadolu Lisesi açılması için görüşmelerde bulundu.
12 yıllık zorunlu eğitim kapsamında ilçede yeni yapılanma çerçevesinde Cumhuriyet İlköğretim Okulu ile iki ayrı binadan oluşan Bakacakkadı Durmuş Demirel İlköğretim okulunun bir binasının boşaltılarak İmam Hatip Lisesi ve Anadolu Lisesi olarak eğitime açılacak.
Anadolu Lisesi bu iki İlköğretim binasından birinde açılırsa, 2012 yılında Anadolu Lisesi yapımı için İl milli Eğitim Müdürlüğündeki Ortaöğretim yapım ödeneği olan 1,500 milyon ( Bir buçuk Trilyon) tl kaynak Gökçebey’e Anadolu Lisesi yapımı için kullanılacak.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-06-06
Bu haber 2223 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Bugün : 794
  Toplam: 5613357
   Online :

  80 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Ali Veli 2012-06-10 :

2012 Yılındayız... Türkiye'de 1000 e yakın ilçe var. Herhalde Anadolu Lissesi olmayan bir iki ilçeden biriyiz. Maalesef bugüne kadar bu okulu açacak bir YİĞİT!!! çıkamdı. Anadolu Lisesi açmanın hep nekadar zor olduğundan bahsedildi... Bolu Dörtdivan Nüfus: 2500, Karabük Eskipazar Nüfus: 3500 ve Filyos Beldsi!nde bile Anadolu Lisesi var...Aslında zor olmadı hiç bir zaman... Sadece iş bilemedi memleketimin siyaseti... İnşallah yanılırım ama artık tüm genel liselerin dahi Anadolu Lisesine dönüştürüldüğü bir dönemde yine de GÖKÇEBEY ANADOLU LİSESİ!nin açılabileceğine inanmıyorum....


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama