Kılıçdaroğlu Başkan Albuz’a CHP Rozeti Taktı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, DSP'den istifa eden Gökçebey Bakacakkadı Belde Belediye Başkanı Muhammet Albuz’a ve meclis Üyelerine CHP rozeti takarak hayırlı olsun dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal kılıçdaroğlu hafta sonu Karabük, Yenice, Çaycuma köprü ziyaretleri ardından Ankara’ya dönüşünde Bakacakkadı Beldesinde kalabalık vatandaşlar tarafından karşılandı.

CHP Genel Başkanı Kemal kılıçdaroğlu’nu belediye başkanlık makamında ağırlayan başkan Albuz,” Sayın Genel Başkanım Kılıçdaroğlu öncelikle beldemize ve belediyemize nezaket ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sayın Başkanım Bakacakkadı beldesini ben kurdum ve bu beldenin ilk belediye başkanıyım. O günlerde benden sonra belediye başkanlığını kazanan arkadaşlar benim dönemimde aldığım belediye araçları ile hizmet verdiler. 2009 Yerel seçimlerde CHP’den aday olmayı düşündüm ama ne yazık ki aday olamadım. Bende DSP’den belediye başkan adayı oldum ve seçimleri kazandım. Sizin Bu memleket adına vermeye çalıştığınız mücadelenizi izlerken heyecanlanıyorum. Ben ve Belediye meclis üyelerim DSP’den istifa kararı aldık şuan bağımsızız. ” diyerek belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Bakacakkadı Belediye Başkanı Muhammet Albuz ve Belediye Meclis Üyelerine CHP rozeti takarak hayırlı olsun diyerek sözlerine şöyle devam etti. "İşçinin, köylünün, sanayicinin derdini anlatacağız ve sahip çıkacağız. Yola çıkarken tek hedefimiz vardı; Halka hizmet, halkı kucaklamak. Halkın dertlerine talibiz, onlar ise ülkenin rantına. Biz kadın erkek eşitliğine inanıyoruz, onlar inanmıyor. Seçme ve seçilme hakkını kadınlara veren parti CHP’dir.

Kaynak: Latif Aydemir/Gökçebey

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-04-09
Bu haber 1724 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 135
  Toplam: 5551606
   Online :

  70 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

admin 2012-04-09 :

muhammet albuz öyle çok rozet taktı çıkardı


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama