Ulupınar, Gökçebey'de Anadolu Lisesi kurulmasını istedi

 AKP Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Mili Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’i ziyaret ederek, Gökçebey’in taleplerini aktardı.
    Ulupınar, AKP Gökçebey İlçe Başkanı Fevzi Tavukçu ile birlikte, Mili Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’i ziyaret ederek, Gökçebey’de açılması istenen Anadolu Lisesi için bir dosya sundu.
    Ulupınar, Gökçebey’de bir Anadolu Lisesi kurulmasının ihtiyaç olduğunu belirttiği açıklamasında, Gökçebey Ak Parti İlçe Başkanı Fevzi Tavukçu tarafından Gökçebey’de Anadolu Lisesi’nin kurulmasına ilişkin bir dosyayı, Bakan Yardımcısı Erdem’e ilettiklerini, söyledi.
    MEB Bakan Yardımcısı Erdem’in de, konuya sıcak baktığını aktaran Ulupınar, Gökçebey’de bir Anadolu Lisesi kurulması için Bakan Yardımcısı Erdem’in gerekli çalışma ve etütleri yaptırarak çalışmalara başlayacakları sözünü verdiğini, kaydetti.
    Ulupınar ayrıca, Gökçebey’in ihtiyacı olan öğretmenevi ve  ihtiyaç duyulan kadrolara öğretmen atanmasının yapılması konusunda da Bakan Yardımcısı Erdem’den talepler de bulundu.

Kaynak:Bölge haber
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-03-13
Bu haber 1452 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1033
  Bugün : 415
  Toplam: 5551199
   Online :

  62 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama