MHP Gökçebey İlçe Kongresi Yapıldı

MHP Gökçebey 10.Olağan İlçe Kongresini cumartesi günü Belediye’nin sosyal tesisi olan camlı köşkte yaptı. Kongreye tek listeyle giren mevcut başkan Ali Gücük, yeniden seçilerek güven tazeledi. MHP İl Başkanı Mustafa Korkutan yaptığı konuşmasında AK Parti’yi eleştirdi. MHP Gökçebey 10.Olağan İlçe Kongresini cumartesi günü Belediye’nin sosyal tesisi olan camlı köşkte gerçekleştirdi. 110 delegeden 30 delegenin oyu kullanmasıyla Ali Gücük yeniden başkan seçildi.

Divan Başkanlığına; MHP İl Başkanı Mustafa Korkutan, Merkez İlçe başkanı Gürkan Güray, Çaycuma İlçe Başkanı Mustafa Kaplan ve Devrek İlçe Başkanı Ayhan Danacı oy birliğiyle seçildi. Kongre Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.Korkutan’ın kongrede yaptığı konuşmada AK Parti’ye yüklenerek sözlerine şöyle devam etti.
MHP Türk milletinin ihtiyaç duyduğu, her dönemde halkın teveccüh ettiği bir siyasi partidir. Teveccüh illa sandıktan çıkan oyla olmaz.  Bu parti üzerinde çeşitli oyunlar oynanmasına rağmen, TBMM’de yılardır temsil edilen bir partidir.10 yıldır ülkeyi idare eden bir Hükümet döneminde Ülke ve Zonguldak’ta insanına kıymet verilmiyor. Bunun için insanlar alternatif pati aramaktadır. Bu iktidarın alternatifi MHP’dir. Bunu gerçekleştirmenin tek yolu içimizdeki enerjiyi dışa vermektir. Milleti soyup soğana çeviren bu iktidardan kurtulmayı bütün dava arkadaşlarımıza anlatmak gerekiyor” dedi.

Yapılan seçimin ardından Ali Gücük başkanlığındaki yönetim şu isimlerden oluştu: Sabahattin İşli, Satılmış Ocakcı, Sezgin Karademir, Mustafa Çetin, Mustafa Karabacak, Erol Çakır, Cavat Tahtabaş, Abdurrahim Zeren,Şinasi Öztürk, Sinan çiloğlu,Hüseyin Özkan ve Cemil Arat. 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-02-26
Bu haber 1959 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 90
  Toplam: 5551561
   Online :

  44 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

celal arslan 2012-02-27 :

ilçe kongeremizin öncelikle gökcebey ve tüm türk milletine hayırlı olmasını diler bu zor görevde görev almış başda ilçe bakanımız ali gücük ve yönetim korulu arkadaşlarıma başarılar dilerim bu kongererde bulunamadığım için tüm arkadaşlardan özür dilerim sevgi ve saygılarımla allaha emanet olunuz sevgili arkadaşlarım.


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama