Göçükte Kalan Şenel Biçici Gözyaşları Arasında Toprağa Defnedildi.

Zonguldak'ta, kaçak kömür ocağında meydana gelen göçükte kalan 33 yaşındaki maden işçisi Şenel Biçici Gökçebey İlçesi Bodaç Köyü Tepeköy mahallesinde gözyaşları ile toprağa verildi.
Geçen Cumartesi günü saat 21.00 sıralarında meydana gelen kaçak kömür ocağındaki göçük altında kalan 33 yaşındaki Şenel Biçici’in cenazesine 37 saat sonra ulaşıldı. İki çocuk babası 10 yıllık maden işçisi Biçici'nin cenazesine ulaşmak kolay olmadı. İlk önce TTK Karadon Müessesi tahliye ekipleri maden ocağına gelerek çalışma başlattı. Eriyen karların maden ocağının içerisini suyla doldurması arama kurtarma çalışmalarını zorlaştırdı. Şenel Biçici'nin amcasının oğlu Satılmış Biçici çalışmalara tepki göstererek” Akrabalarımız olmasaydı cenaze 10 gün daha kurtarılamazdı. Köyden bir iki saatlik çalışma ile köylü olarak kendi çabalarımızla Şenel'i kurtardık” dedi. Yakınları fenalık geçirirken Şenel Biçici’nin cenazesi Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Pazartesi günü hastane morgundan alınan Şenel Biçici'nin cenazesi Bodaç köyü Tepeköy mahallesine getirildi. Şenel Biçici  Bodaç Köyü Tepeköy mahallesinde kılınan ikindi namazının ardından aile mezarlığına gözyaşları arasında toprağa defnedildi.
  
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-01-24
Bu haber 2507 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 818
  Bugün : 1236
  Toplam: 5611355
   Online :

  54 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

ALİ KARADEMİR 2012-01-25 :

Allah rahmet eylesin.Geride kalanlara sabır versin.Çok zor bir acı tarifi imkansız malesef.Ateş düştüğü yeri yakacak.Bizler şu an üzüleceğiz belki 2 saat sonra aklımıza bile gelmeyecek ama ailesi o acıyla yaşamaya alışacaklar.Geride bıraktığı iki evladına Allah uzun ömür versin..Şehrimizin ve sevenlerinin başı sağolsun..


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama