AK Parti Gökçebey İlçe Teşkilatı Milletvekillerini Ağırladı

Yeni seçilen AK Parti Gökçebey İlçe teşkilatına ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştiren Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan ve Özcan Ulupınar’ı, Ak parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, Gökçebey’de İlçe Başkanı Fevzi Tavukçu ve ilçe yönetimi, Ak Parti Eski İlçe Başkanı ve Gaziler Köyü Muhtarı Zeki Usluoğlu, Gökçebey Belediye Başkanı M.Zeki Kılınçarslan, Gökçebey esnaf sanatkârlar odası başkanı Ali Çetin,  Belediye Meclis Üyesi Ender Aydemir, merkez ve köy muhtarları ile partili ve partisiz çok sayıda ilçe halkı Camlı Köşk’te ağırlandı.

 “Gökçebey’in temel sorunlarını birlikte çözeceğiz “diyen Ak Parti Gökçebey İlçe Başkanı Fevzi Tavukçu yaptığı konuşmada;” Zonguldak Milletvekili Sayın Köksal Toptan ve Özcan Ulupınar ve İl Başkanım Hamdi Uçar ilçemize hoş geldiniz. Bildiğiniz gibi 11.Aralık 2011 tarihinde 4.Olağan kongremizi partimizin adına yakışır şekilde birlik ve beraberlik içinde yaptık. Benim başkanlığımda ilçe teşkilatımızın büyük bir bölümü yeni yönetimde yerini aldı. Bizler yeni görevimizde yönetim kurulu toplanarak ve kendi aramızda görev bölümü yaptık. Partimizin kadın kollarında görev yapan  arkadaşlarla tanışma toplantımızı da yaptıktan sonrada resmi kurum ve kuruluşlarla beraberinde köy gezilerimizi yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Bugüne kadar yaptığımız ziyaretlerimiz esnasındaki görüşmelerin içeriliği genellikle ilçemizin temel sorunlarının çözümü noktasında fikir alış verişi oldu.  Ve daha sonra ilçe yönetiminle beraber yaptığımız  ziyaretler üzerindeki değerlendirmelerimizi siz değerli vekillerimizle beraber paylaşacağız ve ilçemizin temel sorunlarını hep beraber çözeceğiz. Zeki Usluoğlu döneminde yapılan hizmetlerin devamını getireceğiz. Bu konuda Usluoğlu’nun siyasetten bilgi ve birikimden de faydalanacağız. Ak Parti önümüzdeki yapılacak yerel seçimler için şimdiden çalışmalarına başlamıştır” dedi.
ULUPINAR; GÖKÇEBEY’İN SORUNLARINI BİLİYORUZ
Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar yaptığı konuşmasında:” Benim belediye başkanlık görevi yaptığım süreçte yani 2009 yılında Gökçebey sel felaketi yaşamıştı. Sel felaketi olduğu akşam Gökçebey’e ilk gelen belediye başkanı ben ve ekibimdi.  Gecenin geç saatlerine kadar ilçedeydim. O gece Devrek belediyesi olarak tüm imkânlarımı seferber etmiştim. Çamurlu köprü ve uzunahmet istikametine doğru dere kenarında zamanında gelişi güzel yapılan köprüler sel felaketi yaşanmasına etken olan sebeplerinden bir tanesiydi.  Bugün ise bir milletvekiliniz olarak o köprülerin yıkılması ve dere istinat duvarların yükseltilmesi ve yeni köprülerin yapılması için hükümetimiz ihale yapmış olup bugün çalışmalar devam ediyor ve bizde bu çalışmaları yakından takip etmekteyiz. Partimizin eski ilçe başkanı Zeki Usluoğlu partimize ve siz değerli Gökçebey’e verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Partimizin Gökçebey’de 4.Olağan kongresi sürecinde muhtarlığı tercih ederek tekrar aday olmamıştır. Bugün buraya gelişimizin asıl sebebi yeni seçilen AK Parti Gökçebey İlçe teşkilatına hayırlı olsun ziyaretimizdir. Kısacası Gökçebey’i yakından tanıyan bir kardeşiniz ve vekiliniz olarak şunu söylemek istiyorum. Gökçebey ve Zonguldak’ın sorunlarıyla beraberinde çözümünü biliyoruz.  Bu ayın 15’de yani bu hafta sonu Pazar günü yine hep beraber bir arada olacağız. Gökçebey’in temel sorunlarını ayrıntılı şekilde konuşacağız ve tartışarak çözümü konusunda fikir alış verişi yapacağız. Sayın Başkanım ve değerli ağabeyim Köksal Toptan’ın siyasi bilgi ve birikiminden faydalanarak hep beraber Zonguldak’a hizmet edeceğiz” dedi.      
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-01-09
Bu haber 1907 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 74
  Toplam: 5551545
   Online :

  31 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama