Muhteşem düğün

Zonguldaklı ses sanatçısı Aydın Çimen, kızı Damla’yı evlendirdi. Davetlilerin adeta salona sığmadığı düğünde, genç çiftlerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
Zonguldaklı ses sanatçısı Aydın Çimen’in kızı Damla ile Ekrem Ermek , Almanya’nın Gelsenkirchen şehrinde bulunan Güneş Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen görkemli bir düğün merasimi ile dünya evine girdi. Merasime, Almanya Zonguldaklılar Derneği Başkanı Erol Yukarıbaş, Zonguldak Sivil Havacılık ( ZONHAV ) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Recep Kahya, Avrupa Türk Demokratlar Birliği ( UETD ) Genel Başkan Basın Muşaviri Dursun Döngel, UETD Teşkilatlanmalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Muharrem Uslubaş, Türk – Alman Yardımsevenler Derneği Başkanı Necmiye Öztürk, Zonguldaklı işadamı Mehmet Güneş ve çok sayıda davetli katıldı.

Düğünde, Türk Halk Müziği ( THM ) ses sanatçısı Bedia Akartürk ve Kazım Birlik sahne alarak, davetlilere güzel dakikalar yaşattı. Davetliler Bedia Akartürk söylediği birbirinden güzel türküler eşliğinde eğlenirken, Zonguldak yöresi köçek ekibi ile de stres attılar. Kız babası, sanatçı Aydın Çimen, mutlu günlerinde yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.
Haber:Mustafa Tığlı
GELSENKİRCHEN

Tefen67:Genç çiftleri kutluyor, sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz.


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2012-01-08
Bu haber 4671 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 459
  Bugün : 290
  Toplam: 5555896
   Online :

  87 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Aydın Çimen 2012-01-09 :

Her şey çok güzeldi katılan herkese çok teşekkürler.


alper kadamcik 2012-01-09 :

güzel oldu


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama