Gaziler Köyünde Bayram Çoşkusu

Kurban Bayram’ın birinci günü Gökçebey Gaziler köyünde muhteşem bir Bayram yaşandı. Gaziler Köyü muhtarı Zeki Usluoğlu önderliğinde Kurban Bayramın birinci günü Musaoğlu mahallesinde mevlana camii önünde yapılan bayrama çok sayıda ilçe sakinleri ve cevre köylerdeki vatandaşlar katılarak önce bayramlaştılar sonra hazırlanan kurban yemeklerini yiyerek hoş sohbet ettiler. Gaziler Köyü muhtarı Zeki Usluoğlu,”Her yıl düzenli olarak Kurban bayramın birinci günü köyümüzde bayram yapmaktayız. Bayramımıza gelerek bizleri onurlandıran tüm vatandaşlara canı gönülden teşekkür ederim, herkesin birlik ve beraberlik içinde sevgi, saygı içinde bayram geçirmelerini dilerek herkesimin bayramını kutlarım” dedi.
Bayram sırasında yaşanılan bütün bu heyecan ve coşku dolu dakikalar bize gösterdi ki, bayramlar ancak köylerimizde gerçekten de "Bayram Gibi" yaşanıyor.

Kaynak:Latif Aydemir

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-11-12
Bu haber 2100 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Bugün : 632
  Toplam: 5613195
   Online :

  89 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

ferhat adıbay 2011-11-15 :

memleketimde bayramın eski bayram günlerindeki gibi neşeli ve çoşkulu geçtiğini görmek benide çok mutlu etti...bizi biz yapan değerlerimize sahip çıkmamız gerektiğini düşünüyorum...görevim münasebetiyle bayramda gökçebeyde bulunamadım..tüm akraba dost ve arkadaşlarımın bayramını kutluyorum..ferhat adıbay personel başçavuş-ılıksu yerel özel eğitim merkezi komutanlığı-urla,zimir


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama