GÖKÇEBEY’DE BAŞIBOŞ KÖPEKLER BAŞ BELASI OLDU!

Başıboş köpekler Gökçebey merkezinde tehlike saçıyor. Öğrenciler sokak köpekleri yüzünden okula gidemiyor. Velilerin tedirginliği giderek artıyor.
Bir türlü çözümlenemeyen sokak köpeği sorunu her geçen gün farklı boyutlara taşınıyor. Boşu boş sokak köpekleri öğrencilere saldırarak ciddi yaralamalara neden olabilir!
Ana cadde ve sokaklarda cirit atan sokak köpekleri başta öğrenciler olmak üzere vatandaşları tedirgin ediyor. Yetkililerin bir an önce çözüm bulması bekleniyor.
Köpeklerin tehlike saçtığı ilçemizde vatandaşlar tedirgin olmaya başladı. Öğrencilerin korkulu rüyası haline gelen sokak köpeklerine kalıcı çözüm bulunması bekleniyor.
Sabah erken saatlerde okula giden öğrencilerin evlerinden dışarıya çıkamadıklarını kaydeden veliler, “çocuklarımızı göz göre göre tehlikeye atamayız” diyorlar.
Gün boyu sokaklarda cirit atan köpekler ve başıboş hayvanlar, ana caddelerde trafiği tehlikeye düşürdükleri gibi, çevreye de büyük zarar veriyorlar. Özellikle arka sokaklarda sıklıkla görülen köpeklerin yetkililer tarafından toplatılmasını isteyen mahalle sakinleri, korkudan evden dışarıya çıkamadıklarını ve çözüm beklediklerini belirtiyorlar.

Kaynak:latif aydemir
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-11-09
Bu haber 1816 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 90
  Toplam: 5671541
   Online :

  73 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Mehmet ali boran 2011-11-15 :

evt çok köpek var ilçemizde bnm olan a da saldırmışlar !


Sadettin Etçibaşı 2011-11-15 :

geçen gün beni kapıyorlardı. Zor kurtuldum. kamyonla ezdim.benim şerefsizler. Sadettin Etçibaşı !!


Sercan Kirenli 2011-11-15 :

Bu işi yapması gerekenlerin bulunduğu bölgede bile 2 tane standartların bile çok çok üstünde köpek bulunduğunu bizzat görebilirsiz..Ayrıca lise yolundaki köpek çetelerini Arka yoldaki köpek cennetini ve sayılmayacak kadar fazlalığını....


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama