Gökçebey Belediye Meclisi’nin Ekim Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Gökçebey Belediye Meclisi’nin Ekim Ayı Meclis Toplantısı yapıldı. Ekim Ayı toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda Belediye Başkanı Zeki Kılınçarslan başkanlığında yapıldı. Ekim ayı olağan Meclis Toplantısı, saat 11.00 de Dokuz Belediye Meclisi Üyesi Halit Karademir, Ender Aydemir, Sibel Birben, Hüseyin Yaylı, Ferhat Öztürk, Mahir Bostancı, İsmail Arat, Mehmet Acar ve Sadi Uyar’ın katılımıyla başladı.
Toplantı yoklama, açılış ve saygı duruşunda bulunulmasından sonra başladı. Daha sonra Uçburgu mahallesine Tavuk çiftliği kurulması hakkındaki teklif gündeme alınması oylandı. Gündemin diğer maddesi olan Bir önceki toplantıya ait karar özetleri okundu.
Gündeme alınan Uçburgu Mahallesi fidanlık mevkiine Tavuk çiftliği kurulması hakkındaki teklif meclis üyeleri tarafından görüşüp imar komisyonuna havale edildi.
Daha sonra Belediye başkanı Zeki Kılınçarslan gündemde görüşülecek başka konu olmadığı söyleyerek toplantıyı kapattı.

Kaynak:tefen67
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-10-06
Bu haber 1798 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 757
  Bugün : 148
  Toplam: 5552376
   Online :

  80 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

SÜLEYMAN 2011-10-07 :

Gökçebey İlçe Hastahanesi Başhekimi Sayın Fatih AKÇA ya verilecek olan berat konusu ne oldu gündeme bile alınmıyor demek. Bu nasıl iştir ya adam canını dişine takıp gökçebeydeki hastahane gelsin ilerlesin diye uğrasıyor bizim ilçe yöneticelerimizde oturmus görüşülecek baska bişey yok diyor tabi yok gökçebey ekonomik olarak cok ferah yasanıla bilir çöpsüz temiz herhangi bir problemi yok sular tertemiz iş bu birisi dur demeli artık buna...


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama