Öğrenciler Çanakkale Yolunda

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından “Cumhuriyet Eğitim Gezileri” adı altında düzenlenen Çanakkale ve Afyon-Kütahya gezisine Gökçebey’den 8 öğrenci katılıyor.
 Geziye katılan öğrenciler yola çıkmadan önce Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gülşen’i makamında ziyaret ettiler.  İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gülşen gezi ve gezi sırasında uymaları gerekli kurallar hakkında öğrencilere bilgiler verdi ve hayırlı yolculuklar diledi. Daha sonra öğrenciler  Gökçebey Çok Programlı Lisesi Rehber Öğretmeni Mesut Saygılı nezaretinde geziye katılmak üzere İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Zafer Tenkoğlu ve öğrenci velileri tarafından uğurlandı.
Cumhuriyet Eğitim Gezileri etkiliğine iki grup olarak katılan öğrenciler birinci grup Çanakkale gezisine ikinci grupta Afyon ve Kütahya gezisine katılacaklar. Cumhuriyet İlköğretim Okulu’ndan Berke Aydemir, Nurgül Bozaklı,Atatürk İlköğretim Okulu’ndan Beste Kayaoğlu ve Ekin Can Güner  Çanakkale gezisine katılacak. Çok Programlı Lisesi’nden Burcu Başoğlu , E.Kübra Arslan, Mustafa Can Arat ve Mustafa Gökmen ise Afyon,Kütahya gezisine katılacak.

Kaynak:tefen67

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-10-05
Bu haber 2134 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 937
  Bugün : 313
  Toplam: 5613813
   Online :

  87 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama